Jump to content
IGNORED

Nagrade 2021 ili umesto nestalog topika i pobrisanih replika ranijih godina da bismo morali sve ovo da shvatamo ozbiljno!


Ajant23

Recommended Posts

7 minutes ago, *edited by mod said:

Stvarno se ide u ekstreme. U pitanju je alopecija a ne rak kostiju. Pri tom se nikako ne slažem da se nešto ne sme ismevati. Ima toliko dobrog humora na mnogo gore teme od alopecije, samo što je tema ozbiljnija to mora i humor biti bolji.

 

Na kraju krajeva nalaziš se na Oskaru gde se baca jedno 3 takve fore po minuti i to po svima, ali eto on se našao uvređen kao da mu je na ulici prišao da ga proziva...

 

Pre će biti da mu se nakupilo sve to oko prozivanja njega i Jade gde je alopecija najmanje u fokusu, pa je ovo prelilo čašu i slomilo se na Krisu.

 

nisam u toku pa ne znam o kom je prozivanju tacno rec, pojma nemam. meni je samo stvarno apsurdno da se vodi zajebancija ma koliko god benigna namera, na racun nekog ko se s tim bori. samo ta osoba zna koliko je to tesko i nije okej sprdati se s time. bljuzgavo je. da ti ili neko tvoj ima to isto, je l bi ti bilo smesno? mislim, ocigledno je vil itekako upucen koliko dzejdi nije svejedno.

 

(omg, ovo zvuci ko dinastija)

 

Edited by roksi
Link to comment
16 minutes ago, Mil@n said:

 


Pa da, Will Smith je ustao juče ujutru sa samo jednom idejom... Kada bi mi neko na dodeli za oskara dao razloga da ga olupam po pički te odradim svoj nasilni akt... 

 

Е сад... Као никад ниси срео људе који једва сачекају да се наместе у мачо позу, првом приликом или су надрндани из ко зна којег разлога (незадовољство собом углавном) и онда једва дочекају да им се намести било какав изговор. Као Тони Сопрано кад оде бесан да истуче каишем новог дечка своје старе љубавнице коју је сам оставио.

Link to comment
4 minutes ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Е сад... Као никад ниси срео људе који једва сачекају да се наместе у мачо позу, првом приликом или су надрндани из ко зна којег разлога (незадовољство собом углавном) и онда једва дочекају да им се намести било какав изговор. Као Тони Сопрано кад оде бесан да истуче каишем новог дечка своје старе љубавнице коју је сам оставио.

 

To se radi pijan u kafani ili na ulici ili u Volmartu, ne pred očima celog sveta.

Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

 

To se radi pijan u kafani ili na ulici ili u Volmartu, ne pred očima celog sveta.

Једину тројку из владања коју сам зарадио, још увек ми урнебесно смешно како је уопште мени додељена таква оцена од стране гимназијских мудраца, било је из разлога што сам интелектуално изнервирао неког рукометаша, па је овај мислио да му је света спортска дужност да изазове јавну тучу.  (Да је био слабији и мање спортски тип, не би се ни сетио да је "увређен")

Link to comment

Ne znam da li je namešteno ili ne, ali ono nije govor tela čoveka koji je ošamaren i koji ne zna da će biti ošamaren. Smitov prilaz i nameštanje je scensko komplet. 

  • +1 5
Link to comment
31 minutes ago, Filozof manijak said:

Nikad ne bih oženio glumicu 

A glumca? :fantom:

 

16 minutes ago, Mos said:

Ne znam da li je namešteno ili ne, ali ono nije govor tela čoveka koji je ošamaren i koji ne zna da će biti ošamaren. Smitov prilaz i nameštanje je scensko komplet. 

I meni tako izgleda...

  • +1 1
Link to comment

vil smit ispao zesca sirovina i nasilnik. ako nije uspeo da se iskontrolise pred kamerama, pitanje je sta sebi dozvoljava mimo kamera.

 

sve ovo pod uslovom da nije namesteno. a ako jeste, tek to je nenormalno.

  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, adam said:

vil smit ispao zesca sirovina i nasilnik. ako nije uspeo da se iskontrolise pred kamerama, pitanje je sta sebi dozvoljava mimo kamera.

 

sve ovo pod uslovom da nije namesteno. a ako jeste, tek to je nenormalno.

Kakogod razbio je sliku kul tipa, u Spaniji ima neka glupava sou emisija na TV-u El hormiguero, svi se trte da ucestvuju, ne zna se ko sve nije ucestvovao, cak je Djokovic bio, uglavnom niko apsolutno niko nije bio super prirodan zajebant kao Vil Smit, zato je pozivan tri puta na zahtev gledalaca. 

Link to comment

meni je normalno da je kris rok odreagovao profi. on ima decenije stand-up iskustva, ko zna sta mu se sve u karijeri desavalo od osamdesetih kad je krenuo tim da se bavi pa do danas.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...