Jump to content
IGNORED

Nagrade 2021 ili umesto nestalog topika i pobrisanih replika ranijih godina da bismo morali sve ovo da shvatamo ozbiljno!


Ajant23

Recommended Posts

meni nema logike da je namesteno. ne znam sta bi bio cilj, pogotovo u ovoj kaunsel klimi kad svaki iskorak iz korektnog/ocekivanog moze u sekundi da se izrodi u ozbiljan problem.

  • +1 1
Link to comment

Najbolji je bio Gary Lineker sa: "Smith bi trebalo da glumi Muhammada Alija." :D

 

Namješteno, govor tijela očigledan. Druga je stvar što Rocku ne odgovara da je priča namještaljka jer on ispada dupli kreten.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, adam said:

meni nema logike da je namesteno. ne znam sta bi bio cilj, pogotovo u ovoj kaunsel klimi kad svaki iskorak iz korektnog/ocekivanog moze u sekundi da se izrodi u ozbiljan problem.

 

Iskreno, ja sam povezao sa tim što glumi ćaleta Vilijamsovih i kako se on percipira kao veliki zaštitnik svoje porodice, pa kao umetnost imitira život + što se smejao na fazon prvo. 

Link to comment
11 minutes ago, Mos said:

 

Iskreno, ja sam povezao sa tim što glumi ćaleta Vilijamsovih i kako se on percipira kao veliki zaštitnik svoje porodice, pa kao umetnost imitira život + što se smejao na fazon prvo. 

ne znam, moguce da ste u pravu. meni je malo cudno sto nije odmah skocio nego se prvo smejao al kazu da je popizdeo kad je video zeninu tuznu facu. 

 

al opet mi nema logike. ne vidim cilj.

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

Najbolji je bio Gary Lineker sa: "Smith bi trebalo da glumi Muhammada Alija." :D

 

Namješteno, govor tijela očigledan. Druga je stvar što Rocku ne odgovara da je priča namještaljka jer on ispada dupli kreten.

 

nista tu nije namesteno, ko sto rekoh gore, bio je ton iskljucen za vreme incidenta, da nisu i to mozda dogovorili unapred sa rezijom?

 

Link to comment

Корона учинила да се више вреднују интровертни увиди које "Дина" обилато нуди. 

Link to comment
3 hours ago, adam said:

ne znam, moguce da ste u pravu. meni je malo cudno sto nije odmah skocio nego se prvo smejao al kazu da je popizdeo kad je video zeninu tuznu facu. 

 

al opet mi nema logike. ne vidim cilj.

 

1 hour ago, 3opge said:

 

nista tu nije namesteno, ko sto rekoh gore, bio je ton iskljucen za vreme incidenta, da nisu i to mozda dogovorili unapred sa rezijom?

 

 

 

 

 

 

Ovde se čuje sve.

 

Nije ni prvi ni poslednji voditelj koji je igrao na granici ukusa, doduše verujem da Rok zna dobro da ne pređe tu imaginarnu liniju ali da nije računao na neke stvari.

Smith se smeje ovde a ona prevće očima i uzdiše, ne znam da li je off camera bilo neke dodatne face ili nekog komentara ali verujem da je to, ako ovo nije izrežirano, prouzrokovalu duplu reakciju, tj. više ga je udario jer je ljut na sebe što se smejao prvo... što, ako je tačno, vodi do toga da ga još manje poštujem...ali boli njega uvce.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...