Jump to content
IGNORED

Nagrade 2021 ili umesto nestalog topika i pobrisanih replika ranijih godina da bismo morali sve ovo da shvatamo ozbiljno!


Ajant23

Recommended Posts

Гнушам се насиља, али "фора" којом се дира у супругин здравствени картон је баш дно. На страну све коректности и некоректности, смејати се туђој муци је некако баш показатељ нечовечности и хроничног неваспитања.

Link to comment
46 minutes ago, ToniAdams said:

uh brinem se iskreno za vas, jebemu namesteno ko kuca.

sto poruku fakat ne cini ista manje losom.

 

Ma gde namesteno, poludeo je u trenutku, posle plakao i izvinjavao se. Evo izgleda da ce mu i oskar biti oduzet.

Link to comment

Узгред, поменут је и геноцид у Украјини, не знам ко је то изјавио, јер сам се пробудио у 4-5 ујутру, укључио се у доделу Оскара и онако поспан, чујем геноцид се помиње. А раније то није могло тако, сећам се да су бранили оном бившем Мадонином супругу, како се зове...Ирац неки, славан глумац.. Стао ми сад мозак ... да изјављује шта хоће на тему спољне политике...

Link to comment

Ne deluje skriptovano. Vil Smit je ispao budala, mada svaka čast Krisu kako je uspeo da iskulira. Doduše bilo bi zanimljivo videti da li bi krenuo na šamar da je neka žena ili npr Momoa bacio taj benigni fazon.

 

U svakom slučaju nivo Zadruge.

 

Što se tiče samog Oskara interesovanje mi je doseglo taj nivo da sam zbog posla bio budan celu noć i to u sobi sa TVom a nije mi došlo da upalim prenos ni kao background noise. Udario refresh na dva sata da vidim koje šta dobio i ovaj šamar. 

Link to comment
Just now, ToniAdams said:

kolko vidim tj cujem, ovde su dodali i zvucni efekat udarca

 

 

 

svakako, dodali su efekat, jedini problem je sto je tokom prenosa bio iskljucen zvuk kada se ovo desilo.

naravno, prenos ide sa delayom pa su mogli da reaguju.

 

 

Link to comment
Just now, *edited by mod said:

Ne deluje skriptovano. Vil Smit je ispao budala, mada svaka čast Krisu kako je uspeo da iskulira. Doduše bilo bi zanimljivo videti da li bi krenuo na šamar da je neka žena ili npr Momoa bacio taj benigni fazon.

 

U svakom slučaju nivo Zadruge.

 

Što se tiče samog Oskara interesovanje mi je doseglo taj nivo da sam zbog posla bio budan celu noć i to u sobi sa TVom a nije mi došlo da upalim prenos ni kao background noise. Udario refresh na dva sata da vidim koje šta dobio i ovaj šamar. 

 

nije uopste ispao budala. al da je moglo drugacije, jeste. i bolje bi bilo da je bilo samo verbalno.

 

razumem koliko je uzasno biti u situaciji da si intimno upucen u bol nekog tvojeg bliznjeg i bivas svedok ismevanja istog.

 

licno mislim da je kris ispao krajnje bezosecajan.

  • +1 1
Link to comment

Судови постоје зато што је тешко рећи овако "од ока" или "онлајн" степен умишљаја у насилном акту. Чињеница је да је свуда, културолошки, на целој планети, табуисано јавно ругање здравственим проблемима, да то код скоро сваког изазива помрачење свести у регуларним околностима, али да ли је Вил Смит само злоупотребио ту чињеницу, да би имао изговор за насилни акт, питање је за суд. Зависи од уобичајеног понашања Вила Смита и његових склоности, иначе. (О чему појма немам јер не пратим његово житије ван камера)

Edited by Duhovnost, ljubav i med
Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

haha, ti si bese onomad tvrdio i da je u boratu intervju sa rudijem ril dil

 

pa nije namesteno kao sto i nije bilo namesteno sa rudijem, rudi je daleko veci debil nego sto je tramp

Link to comment

Rekoh lepo da CODA ima sve što  treba da dobije oskara and so it happened...

 

15 minutes ago, Duhovnost, ljubav i med said:

али да ли је Вил Смит само злоупотребио ту чињеницу, да би имао изговор за насилни акт

 


Pa da, Will Smith je ustao juče ujutru sa samo jednom idejom... Kada bi mi neko na dodeli za oskara dao razloga da ga olupam po pički te odradim svoj nasilni akt... 

 

Fora je sa obzirom na okolnosti dno dna, da li je reakcija preterana ili ne individualno je kako bi bilo ko reagovao u takvoj situaciji. Ipak je u pitanju afekat i jako pipava stvar, pa ni jedno slepovanje nije ništa strašno...

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, roksi said:

 

nije uopste ispao budala. al da je moglo drugacije, jeste. i bolje bi bilo da je bilo samo verbalno.

 

razumem koliko je uzasno biti u situaciji da si intimno upucen u bol nekog tvojeg bliznjeg i bivas svedok ismevanja istog.

 

licno mislim da je kris ispao krajnje bezosecajan.

Stvarno se ide u ekstreme. U pitanju je alopecija a ne rak kostiju. Pri tom se nikako ne slažem da se nešto ne sme ismevati. Ima toliko dobrog humora na mnogo gore teme od alopecije, samo što je tema ozbiljnija to mora i humor biti bolji.

 

Na kraju krajeva nalaziš se na Oskaru gde se baca jedno 3 takve fore po minuti i to po svima, ali eto on se našao uvređen kao da mu je na ulici prišao da ga proziva...

 

Pre će biti da mu se nakupilo sve to oko prozivanja njega i Jade gde je alopecija najmanje u fokusu, pa je ovo prelilo čašu i slomilo se na Krisu.

  • +1 5
  • -1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...