Jump to content
IGNORED

Nagrade 2021 ili umesto nestalog topika i pobrisanih replika ranijih godina da bismo morali sve ovo da shvatamo ozbiljno!


Ajant23

Recommended Posts

39 minutes ago, Joe D said:

odoh da vidim sta kaze moistcrtikal o tehnici

 

 

Ako se neko razume u slapping, to je on. Kaže da nije namešteno, neko je okačio sliku visokog kvaliteta gde se bukvalno vide otisci ruke na Krisovom licu. Takođe, Smitovo vikanje i bes mu deluju genuine, kaže da je Vil dobar glumac, ali ne ovoliko. Potpuno delim mišljenje da ovo nije namešteno.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment

Pa može šamar da bude realan, a da je sve ostalo isforsirano i iscenirano. Pri tom u tu pricu ni ne mora puno ljudi da bude ukljuceno, njih dvojica i par producenata, svi ostali ce biti ili sokirani ili obasjani transferom neprijatnosti.
 

Prenos Oskara kasni 30ak sekundi, od cuvene sise zenke Jackson na Superbowla, da bi imali vremena da iscenzurisu. Zato nije bilo zvuka.

 

Nego jel ja jedini ne kapiram uvredu prema Žadi? Kao nazvao ju je GI Jane jer nema kose? Jel to toliko neumesno? GI Jane je bila faca.

  • +1 4
Link to comment
3 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

 Takođe, Smitovo vikanje i bes mu deluju genuine, kaže da je Vil dobar glumac, ali ne ovoliko. Potpuno delim mišljenje da ovo nije namešteno.

 

Disanje, dok viče posle. To mi deluje najautentičnije. A sad, glumac je, pojma nemam. Ali da je bilo sve gluma, valjda bi bilo konzistentno pa bi bar malo pizdeo pre nego što ustane, a mi ga vidimo kako se smeje, u nastavku. 

Link to comment

Ma nije namesteno ljudi

Zasto bi ovo bilo namesteno? Zasto bi na ovaj nacin davali legitimitet dziberskom ponasanju, nasilju i fizickom obracunu? Nikakvog smisla nema

  • +1 2
Link to comment
11 hours ago, ToniAdams said:

da, debil bez obezbedjenja u ciji apartman moze da udje bilo ko i da se skriva po sobama i budalise i pritom sve snima

 

ko kaze da je njegov apartman, izgleda kao hotelski apartman koji treba da se koristi za interviju, plus cohen ima ozbiljnu novinarsku ekipu sa sobom kada sprema ovakve namestaljke, isto je uradio kao i ali g tako da niko ne sumnja, i da je dzulijani imao telohranitelje ne bi sumnjali na takvu ekipu sa bedzovima bbc/nbc ili nesto slicno. i ne bi se cudio da je dzulijani uradio slicno mnogo puta i da je za njega to sasvim normalno

 

 

 

 

10 hours ago, Mos said:

Ne znam da li je namešteno ili ne, ali ono nije govor tela čoveka koji je ošamaren i koji ne zna da će biti ošamaren. Smitov prilaz i nameštanje je scensko komplet. 

 

pa niko ne ocekuje samar u dodeli oskara

 

 

 

8 hours ago, adam said:

ne znam, moguce da ste u pravu. meni je malo cudno sto nije odmah skocio nego se prvo smejao al kazu da je popizdeo kad je video zeninu tuznu facu. 

 

al opet mi nema logike. ne vidim cilj.

 

popizdeo je zato sto mu ovaj zajebava zenu valjda od 2016, nije to samo od juce

 

 

 

 

9 hours ago, adam said:

meni nema logike da je namesteno. ne znam sta bi bio cilj, pogotovo u ovoj kaunsel klimi kad svaki iskorak iz korektnog/ocekivanog moze u sekundi da se izrodi u ozbiljan problem.

 

pa naravno da nije kao sto nije ono sa dzulianijem sto kaze toni jer ne dobijaju nista od toga a gube mnogo. nije vil neko kome treba ovakva reklama gde je ispao seljacina i rizikuje oskara i naravno da bude kenslovan. dzulijani isto nema nista od toga da ga unuci gledaju kakav im je perverznjak deka

 

 

nego meni je ovaj will smith uvek bio toliko antipatican da sam izbegavao skoro sve njegove filmove, tek prosle godine sam gledao the pursuit of happyness na insistiranje mog prijatelja, odlican film ali will i dalje antipatican, ima taj neki fejk osmeh

Link to comment
Verified
Violence in all of its forms is poisonous and destructive. My behavior at last night’s Academy Awards was unacceptable and inexcusable. Jokes at my expense are a part of the job, but a joke about Jada’s medical condition was too much for me to bear and I reacted emotionally.

I would like to publicly apologize to you, Chris. I was out of line and I was wrong. I am embarrassed and my actions were not indicative of the man I want to be. There is no place for violence in a world of love and kindness.  
 
I would also like to apologize to the Academy, the producers of the show, all the attendees and everyone watching around the world. I would like to apologize to the Williams Family and my King Richard Family. I deeply regret that my behavior has stained what has been an otherwise gorgeous journey for all of us.
 
I am a work in progress.

Sincerely,

Will
41m
Edited by 3opge
Link to comment
5 hours ago, black mirror said:

da je belac bio bi kenslovan u sekundu i nikada ne bi dobio oskara

 

Pa i ovako može biti, nije cancel rasno opredeljen. Mada vidim kako bi mogle biti drugačije reakcije na svim stranama i definitivno bi se javilo više "zaniteresovanih".

Mene zanima šta kaže nesretni Kris Rok, legenda jedna, verujem da duuuuugo nije imao ovakvu situaciju.

Link to comment

Iskreno bilo bi preglupo da mu oduzmu Oskara. To ne treba da se desi taman da ga je u komu poslao.

 

Ali verovatno će biti banovan sa svih narednih dodela. Slično su prolazili ljudi zbog loših tvitova, tako da ne očekujem da ćemo ga videti na dodelama u skorije vreme.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...