Jump to content
IGNORED

Nagrade 2021 ili umesto nestalog topika i pobrisanih replika ranijih godina da bismo morali sve ovo da shvatamo ozbiljno!


Ajant23

Recommended Posts

da, verovatno najveci skandal ikada u istoriji oskara, Will Smith je izasao na pozornicu i pesnicom odalamio Chris Rocka posle njegove totalno benigne sale na racun njegove zene.

 

Rock took to the stage and quipped, “Jada, I love you, ‘G.I. Jane 2,’ can’t wait to see it,” but while the “King Richard” star first laughed about the joke he immediately turned sour.

“G.I. Jane” is a 1997 movie starring a shaved-headed Demi Moore as a soldier entering the armed services.

Pinkett Smith looked furious before the censors turned on and muted Rock and Smith’s exchange. Lip readers, however, quickly realized a livid Smith shouted, “Keep my wife’s name out of your f–king mouth.”

Momentarily fazed, Rock responded, “Wow, Will Smith just smacked the s–t out of me” before defending his joke as “just a ‘G.I. Jane’ joke,” but the Oscar-nominated actor wasn’t having it and kept screaming, “Keep my wife’s name out of your f–king mouth.”

“That was the greatest night in the history of television,” Rock remarked.

Edited by 3opge
Link to comment

Očekivano za režiju...

 

On 9.1.2022. at 2:59, Ajant23 said:

The Power of the Dog (2021)

 

Nije uspela Campion da prodre kao što je postizala u svojim najuspešnijim filmovima. Od početka je jasno da dramaturgija nije uspela da se razvija iz kojekakvih paragrafa ustava ili pokreta ovog naizgled posthumnog sveta.

 

Ipak, pogled u brda u daljini i šta se u njima vidi ostaje kao snažni amblem u iskustvu, mnogo jači od celog filma. Imala je snažnu, baš snažnu inspiraciju u glavnom prepoznavanju koje čeka tamo gde treba, baš kao lutkina kuća. Ali, nije ovoga puta uspela da to bude ono što je moglo biti izvrsno. Obzirom da je dramatizacija romana, teško mi je da dokučim šta je sve moglo biti problem...

 

 

Hajde, da vidim u svemu ovome - onako ljudski - film koji problematizuje dijalektiku koja napada pojedinca unapred prepoznavajući njegove komplekse mimo istorije psihološkog romana i pogotovo Prusta. Hajde, da mislim da je provociranje gledalaca da u brdu vide psa odnosno ubicu vredna kritika koja opušta njihovo propitivanje seksualnosti sopstvenog opredeljenja koje radije bira ubicu nego prepoznavanje ženstvenosti u muškarcu. Hajde, da u priči o načinu ubistva, odnosno plućnoj kugi, ostanem tih...

 

 

Edited by Ajant23
Link to comment

Sve u svemu, bolja dodela Oskara od prošle godine. Zahvalio bih se moderaciji koja mi nije obrisala nijednu repliku niti me ubila kao pre godinu dana zbog jedne od duhovitijih stvari koje sam napisao na forumu samo zato što je povod bio govor Madsa Mikkelsena, pa je ispalo da nisam ukusan...

 

 

Edited by Ajant23
  • Wub 1
Link to comment
6 hours ago, 3opge said:

da, verovatno najveci skandal ikada u istoriji oskara, Will Smith je izasao na pozornicu i pesnicom odalamio Chris Rocka posle njegove totalno benigne sale na racun njegove zene.

 

Rock took to the stage and quipped, “Jada, I love you, ‘G.I. Jane 2,’ can’t wait to see it,” but while the “King Richard” star first laughed about the joke he immediately turned sour.

“G.I. Jane” is a 1997 movie starring a shaved-headed Demi Moore as a soldier entering the armed services.

Pinkett Smith looked furious before the censors turned on and muted Rock and Smith’s exchange. Lip readers, however, quickly realized a livid Smith shouted, “Keep my wife’s name out of your f–king mouth.”

Momentarily fazed, Rock responded, “Wow, Will Smith just smacked the s–t out of me” before defending his joke as “just a ‘G.I. Jane’ joke,” but the Oscar-nominated actor wasn’t having it and kept screaming, “Keep my wife’s name out of your f–king mouth.”

“That was the greatest night in the history of television,” Rock remarked.

haha, ti si bese onomad tvrdio i da je u boratu intervju sa rudijem ril dil

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...