Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

mogu da mashu chime hoce. kako krochish u sistem tako ti poture fasciklu papira da potpisujesh da sve kapirash i sve verujesh sve shta su ti rekli shta ce da ti rade i sve super odgovorno. a ovamo vajberom leche nepoznate ljude sa boktepita kakvim boleshtinama, pa josh lekovima za stoku. pa josh pod imenom i prezimenom. zaneli se oni malo gledajuci ludog nestora, zaboravili da je on drzavni projekat isuse.gif

vajber klinichka ispitivanja. zna se shta su klinichka ispitivanja. 4 fascikle na potpis :dry:

sent from novi mnogo jak bubamoto.





  • +1 8
Link to comment

Mi masinci smo renesansne licnosti, ja uopste ne znam o cemu se ovde prica:hihi:

 

plus izmislili smo nanorobote ihajhaj pre nego su antivakseri sanjali da takvo sto postoji. 

 

 

Link to comment
Mi masinci smo renesansne licnosti, ja uopste ne znam o cemu se ovde prica:hihi:
 
plus izmislili smo nanorobote ihajhaj pre nego su antivakseri sanjali da takvo sto postoji. 
 
 
mislish djura izmislio? [emoji38]ol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • Haha 1
Link to comment

Vaistinu Djura:)


Moram sa ga namamim da odrzi neko predavanje mojima na poslu, cisto da me malo bolje razumeju. Voli on ta pojavljivanja, mada nisam ispratila koji mu je stav o pandemiji, mozda i bolje sto nisam

Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Opste obrazovanje pocinje od malena i iz porodice...

 

Sto vise covek procita knjiga, to je šire obrazovan.. I onaj ki čita Danijelu Stil je sire obrazovan od onog ko ne cita ni to...

 

A sto je sire obrazovan, i želi više da zna...

 

Problem mladjih generacaje, u Srbalja, a cini mi se i generalno je slaba zelja za citanjem, cime se ostaje samo na porilično šturom gradivu iz škole, koje se nabubeca i zaboravi... I onda takvu decu ubede, da ako znaju matematiku i logiku, da su jako pametni...  Deca se usmere u jednom pravcu, da se to iskoristi, i nikad se nedostatak opsteg obrazovanja iz mladosti ne nadoknadi... Postanu uspesni u svom zanimanju i, jbg, prosipaju svima tu sviju uspesnost kao vrhunsku pamet...

 

I to je vec sad sirok trend...

 

Znam, sad ce neko da dodje da objasnjava da nije tako, da preterujem i slično, no ovde pisemo o nasim utiscima, zar ne?


Ovo da se urami i podeli svim roditeljima, uciteljima, babama i tetkama i ponavlja svakih sat vremena na televiziji.

 

Neka deca imaju tu urodjenu radoznalost, neke treba malo gurnuti (primerom) i pozitivna povratna sprega ce se postarati za ostalo.

 

Ja sam sinu pre mnogo godina rekao: ako mogu da ti dam jedan savet za ceo zivot (a da nije nivoa budi „dobar“), to je citaj, sve sto ti dodje pod ruku.

  • +1 5
Link to comment
Vaistinu Djura:)

Moram sa ga namamim da odrzi neko predavanje mojima na poslu, cisto da me malo bolje razumeju. Voli on ta pojavljivanja, mada nisam ispratila koji mu je stav o pandemiji, mozda i bolje sto nisam
ziva nisam ni za djuru ni za njegovog druga (moga profesora, shto nas vodio kod djure u proshlom veku, da nam pricha nano). iskochio mi na viberu nasred pandemije i ja - super, sad cu da ga zovem, al kad je doshlo do zvanja, mozda bolje ne [emoji38]ol: a shanse da djura nije avaks su manje od 5% hihi.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Link to comment
25 minutes ago, burekdzija said:


Ovo da se urami i podeli svim roditeljima, uciteljima, babama i tetkama i ponavlja svakih sat vremena na televiziji.

 

Neka deca imaju tu urodjenu radoznalost, neke treba malo gurnuti (primerom) i pozitivna povratna sprega ce se postarati za ostalo.

 

Ja sam sinu pre mnogo godina rekao: ako mogu da ti dam jedan savet za ceo zivot (a da nije nivoa budi „dobar“), to je citaj, sve sto ti dodje pod ruku.

0FBA956D-890B-4707-B47E-508C98C7E9CE.thumb.jpeg.dd7962c57757d0d1b9dccc9882e5ce8e.jpeg

  • +1 1
Link to comment

hteo sam da kažem da mi se čini da je jednak, ili tu negde, procenat antivaksera  kad se gleda staro/mlado, urbano/ruralno, visokoobrazovano/neobrazovano. primera radi, ovde u selu imam seljanke i beograđanke sa privremenim boravkom, nevakcinisane. izvori stavova jesu različiti, neko je slušao nestora i co na TV neko čitao na fejsbuku. i nalepio to na neko svoje rezonovanje i gluv je na kontraargumente.

 

tako je i na drugim poljima. kosovu, putinu, migrantima, lgbt...........jbg, i ja imam čvrsto predubeđenje, nepoverljivost prema kvalitetu MADE IN PRC. pa sam zaokružio sve vakcine sem sinofarmove. i ostao gluv na komentare na taj moj stav.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...