Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

Našla je s kim će da se trsi, u pm.

 

2 hours ago, đorđe geprat said:

ja ne znam i ne razumem šta je to "plandemija"

 

To je antivakserski neologizam koji hoće da ukaže da je pandemija izmišljena da ljudi ne bi išli na posao i deca u škole.

  • Hvala 2
Link to comment
20 minutes ago, Shan Jan said:

Mlogo mi je zanimljiva potreba za verovanjem u teorije zavere.

 

Kad su ubili boga otvorila se potreba za verovanjem u nešto novo, prilagodjeno postmodernizmu gde su svi specijalni i svi znaju sve. 

Link to comment
17 minutes ago, Amos said:

 

Kad su ubili boga otvorila se potreba za verovanjem u nešto novo, prilagodjeno postmodernizmu gde su svi specijalni i svi znaju sve. 

Ta religija je takav jeben odgovor za sve - moral, velika zivotna pitanja tipa sta je posle smrti, tajna sila koja ti pomaze kada treba i kaznjava kad si los... nije ni cudo sto opstaje ovoliko dugo.

Link to comment
22 minutes ago, Milošica said:

Nešto kao verovanje u glupe natalne karte, svemu čovek ima potrebe dati neku višu dimenziju a stvari su mnogo jednostavnije.

 

Sve ti je jasno kad shvatiš da su Falco i Debeli rodjeni istog datuma. Mnogo moćan dan za mnoge.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Venom said:

 

Razume on sve dobro, Radulovich je prosto zlikovac koji je ispušio u politici i sad mu je ostalo da se kači na ovakve fringe stvari i tako nešto pokuša. Nije on iskren ludak, i provaliće ga ostali ludaci kad tad.

ali shta da pokusha? on je i na piku popularnosti bio antipatichni naduvenko, koji je nakupio gomilu agresivnih botova koji su ljudima hteli da vade ochi shto ne razumeju da svi osim uspeshnih treba da pocrkaju i zashto je to dobro. shta misli da moze da oposili mimo tog kratkotrajnog uspeha, koji mu se realno posrecio usled okolnosti, dok se josh verovalo da shkolovani ljudi treba neshto da se pitaju :unsure:

 

posle se pokazalo da ni to nema veze. mozda pokushava da se oglupi u skladu sa trenutkom, da se dodatno ogranichi...

 

9 hours ago, Svemir Zeka said:

Našla je s kim će da se trsi, u pm.

 

 

To je antivakserski neologizam koji hoće da ukaže da je pandemija izmišljena da ljudi ne bi išli na posao i deca u škole.

pri cemu ljudi svejedno neprekidno pokushavaju da ne idu na posao, a evo i deci je shkola previshe :lolol:

Edited by gospa buba
  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment
29 minutes ago, gospa buba said:

ali shta da pokusha? on je i na piku popularnosti bio antipatichni naduvenko, koji je nakupio gomilu agresivnih botova koji su ljudima hteli da vade ochi shto ne razumeju da svi osim uspeshnih treba da pocrkaju i zashto je to dobro. shta misli da moze da oposili mimo tog kratkotrajnog uspeha, koji mu se realno posrecio usled okolnosti, dok se josh verovalo da shkolovani ljudi treba neshto da se pitaju :unsure:

 

posle se pokazalo da ni to nema veze. mozda pokushava da se oglupi u skladu sa trenutkom, da se dodatno ogranichi...

 

pri cemu ljudi svejedno neprekidno pokushavaju da ne idu na posao, a evo i deci je shkola previshe :lolol:

 

Da pokuša da skupi više od 3%.

Link to comment
On 6. 10. 2023. at 17:59, ZerrorR said:

 

Ptice nisu stvarne 

 

Screenshot_2023-10-06-17-57-45-335_com.facebook.katana.thumb.jpg.1c89a9d56cc7927858c94ad10a908567.jpg

 

Neke ćurke i kokoške koje sam preleteo u životu su delovale poprilično stvarno  :ph34r:

Kapiram da ih je neki human vremenom i impregnirao... :naughty:

 

Link to comment
On 6. 10. 2023. at 14:21, Locust said:

 

Ja mislim da je tu ključna stvar ego. Nekim ljudima ego ne dozvoljava da priznaju da nešto ne znaju ili da se u nešto ne razumeju, već moraju po svaku cenu da nečim popune rupu u znanju. A teorije zavere su im pogodne za to jer se lako pamte i prenose (poput tračeva i viceva) a i zbog elementa ''raskrinkavanja'', tj. osećaja da su pronikli u neke skrivene tajne i otrgli se kontroli (ja nisam sheeple, izmičem dubokoj državi i te fore) što godi gorepomenutom egu.

 

Ego i strah...

 

 Za neke ljude je zastrašujuće da se neke stvari odigraju igrom slučaja, a na primeru Amera teoretičara zavere 11.9. -og lakše je da poveruju u teoriju da je sve organizovano od strane CIA (zli su, ali su sposobni) nego da ova organizacija mitskih sposobnosti ima takve propuste da im na njihovom tlu teroristi nanesu tolike gubitke.

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...