Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

16 hours ago, mraki said:

 

Taj lik se poneo baš džukački prema mnogima na tviteru, i sad su samo našli način da mu vrate.

Daj nam nik sa tw, pls, ako nije problem…

 

6 hours ago, James Marshall said:

I šta je majore, vojniče koji nikad ne napušta bitku i koji ne kritikuje svoje pretpostavljene - neće Vučić da te zaštiti sad od svojih falangi ili onih nekih šake jada internet desničara jer mu treba to za skretanje pažnje. Jeste odvratno i ta govna treba pohapsiti, ali ko s đavolom tikve sadi i još ga usput štiti, đavo mu tako vraća. Tako da, jebi se Kone, ko te jebe. 

Već sam negde nekad pisala, ali najgori i najsuroviji tretman treba da dobije “struka” u Srbiji. Svaka struka, da ne bude zabune.

A ovo koristiljubivo govno od čoveka posebno. Njegov govnarluk ima mrtve.

 

50 minutes ago, vememah said:

FDW7qYSVIAIGnuv?format=jpg&name=large

Slično važi i za ovaj izmet od osobe.

  • +1 2
Link to comment
20 minutes ago, mraki said:

@ivan_damn

ja otišla da vidim šta je pisao, kad lik ima 0 praćenja i 3 pratioca i nema twitova :blink: 

 

Ili ja nešto ne znam u twiter :dry:

Link to comment

Naravno da je svi jarija to što su mu uradili.
Samo on je dosta i žrtva oružja koje je sam odabrao.
A to sa recenzijama znam da su nekim restoranima radili i van ovoga za vakcine...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Da, dve donje crtice, moja greška. Klik
Ali lik je na mene odavno ostavio utisak pravog sajberbulija, ubode ponešto, ali generalno odvratno ponašanje.

 

Inače, ovo ispade na kraju super reklama za restoran.

Mogi su sad udarili kontru pa ostavljaju po 5 zvezdica, iako isto nisu bili. Svakako puno recenzija u vrlo kratkom periodu.

 

Edited by mraki
Link to comment

Ma nisu pravi kumovi. Prozivao Tomu pa ga jurio da se slikaju radi dalje sprdnje.

A Toma ima jednu vrlinu, nije sujetan ni malo, zna da prihvati šalu na svoj račun. 
Ili ne kapira, nisam siguran. :unsure:

 

Edited by mraki
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...