Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

31 minutes ago, Mil@n said:

Upravo me čovek ubeđivao da je sve jedan podatak o maloj smrtnosti masovno vakcinisanih zemalja po ovim zvaničnim sajtovima lažan. :sad:

"Svi oni imaju svoje Konove", kaže...

Jedan je dr Kon :dry:

 

Inače da, to je sad nova verzija. Oni koji su da nedavno tvrdili da se od korone ne umire uopšte i da je izmišljena, da se za svaku drugu smrt beleži korona, sad kako bi dokazali neefikasnost vakcina tvrde kako od iste podjednako umiru i vakcinisani i nevakcinisani. :isuse:

Edited by mraki
Link to comment
Moja školska drugarica se vratila iz USA pre 5 meseci nevezano za COVID (prodali kuću, razdelili nameštaj...) našli varijantu da rade odavde online. 
Kupili karte za povratak nazad 15 novembar. 
Što? Ubi ih srbska promaja?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

ja sam moje zvala da se vrate, ako im je obavezna vakcinacija problem, dodjite ljudi kuci, al nece :hihi:

mislim, nije zgodno, koji god problem da ima chovek.



sent from novi mnogo jak bubamoto.



Link to comment
1 hour ago, mlatko said:

Što? Ubi ih srbska promaja?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Nemam pojma, imaju stan ovde, pre USA živeli 20 godina na severu Italije uz granicu sa Austrijom. On je mašinac bavi se projektovanjem koječega, ona završila DIF. 

Link to comment
Nemam pojma, imaju stan ovde, pre USA živeli 20 godina na severu Italije uz granicu sa Austrijom. On je mašinac bavi se projektovanjem koječega, ona završila DIF. 
Vraćaju se nazad u Ameriku?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ne opravdavam ovo što rade, ali mislim da nije reč (samo) o antivakserima.

Taj lik se poneo baš džukački prema mnogima na tviteru, i sad su samo našli način da mu vrate.

Edited by mraki
Link to comment

 

Meni je još ranije prijateljica iz majčice pisala da su joj se neki prijatelji vratili sa NZ u Srbiju zbog jakog zatvaranja na NZ. Juče sam ovde bio sa prijateljicom da gleda gajbu koju je iznajmljivala zajednička poznanica koja se ovog meseca vraća u majčicu jer neće da se vakciniše i zbog toga joj ne daju da dalje radi kao nastavnica u školi (a juče su u novinama objavili da je u NSW 0.1% zdravstvenog osoblja dalo otkaz zbog obavezne vakcinacije).

 

SaE

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...