Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

Ljudi, meni je jaka još jedna priča koja se mnogo širi po tim debilskim... Ovaj, antivaksersim grupama, a to su obaveštenja za javnost "sindikata policije". Neko mi je to poslao jedared, pa sam otišao na stranicu a tamo haos. Sve velika slova, antivaksiranje na kvadrat, primitivizam, nepismenost i sl. Da sve bude jače, ispostavi se da lik koji je tamo glavni, pre 7, 8 godina je bio priveden jer je van dužnosti i u civilu (valjda) zaustavljao ljude i tražio im mito da ih pusti... Ljudi ga prijave i bio čovek priveden :D

Ignorišite kurir, ista info ima na mnogo sajtova... 

A pročitajte ispod i tekst "obaveštenja" - "stigla naredba, 18 ljudi mora da umre, podešavaj respiratore" :lol::lol::lol:

 

 

 

A kad sam prvi put otišao na stranicu, naletim i na sliku u kome se hvali uprava sindikata Subotice :lol:, a to su ove persone sa slike:

 

 

 

 

 



 

Screenshot_2021-11-10-15-26-56-684_com.facebook.katana.jpg

Edited by Mil@n
Link to comment
9 hours ago, mraki said:

Gledam ovo još jednom. 
Na stranu oduzimanje licence što se gotovo sigurno neće desiti, mislim da bi pojedine lekare najpre trebalo preslišati po pitanju nekog osnovnog znanja iz medicine.

Nije samo prolupalost u pitanju, ovaj čovek deluje ozbiljno nepismeno.

 

ogledao sam celu emisiju. dve stvari su mi posebno upale u oci.

prica o tajvanu gde je, navodno, drzavna televizija objavila da je vise ljudi umrlo od posledica vakcine nego od korone. naravno, za ocas posla sam nasao informacije o tome. jeste jedna televizija objavila da je od posledica vakcine umrlo 865 ljudi, a od korone 845. to definitivno nije drzavna televizija, a brojke cak i ako su tacne, kazu da je stopa smrtnosti u tajvanu, od pocetka pandemije nesto preko 5% , ali u tajvanu je do sad bilo 16500 slucajeva korone na 24 miliona stanovnika (700 slucajeva na milion stanovnika). imaju jedan od najboljih sistema zastite, paket mera koji cuva ljudi. srbija ima 170000 slucajeva korone na milion stanovnika. vakcinu je dosad primilo 17 miliona ljudi, znaci ako se cak prihvati da je umrlo 865 ljudi posle vakcine, dodje se na 0,005%.

 

drugo, on se poziva na kamilu haris koja je, po njemu, rekla da su svi bolesnici vakcinisani, i jos to ponovila. a ona je rekla upravo suprotno. da su svi bolesnici nevakcinisani.

 

e, sad, da li je samo glup i ne proverava to sto izjavi ili je kvaran do bola i manipulise.

  • +1 1
Link to comment
40 minutes ago, Mil@n said:

Šta god da je, u Ivermectin grupi se piše kako je jebao svima kevu u studiju, oduvao konkurenciju, pokazao dušmanima i tako to emoji849.png

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 

 

ma jovana ga razbila. steta sto su onih dvoje lekara suvise fini da mu se poseru u kafu

Link to comment
7 minutes ago, Ros said:

 

ma jovana ga razbila. steta sto su onih dvoje lekara suvise fini da mu se poseru u kafu

 

Ma jasno je to, nego ne razumem tog idiota koji ode na tv koju gleda sigurno par desetina možda i stotinu hiljada ljudi i poziva se na Kamilu, a da ne proveri, a saznao bi istinu bukvalno za 5 sekundi guglanja.

Oni su toliko puni sebe i tih sranja, to je strašno, toliko takvih klipova prođe kroz tu grupu, verovatno nikome ne pada na pamet da se za sekund pozabavi verodostojnošću. Ali on bi trebao, pošto ide na nacionalnu frekvenciju. Ukratko, tupan klasičan. Baš ono, tupan. 

  • +1 1
Link to comment
 
Ma jasno je to, nego ne razumem tog idiota koji ode na tv koju gleda sigurno par desetina možda i stotinu hiljada ljudi i poziva se na Kamilu, a da ne proveri, a saznao bi istinu bukvalno za 5 sekundi guglanja.

Oni su toliko puni sebe i tih sranja, to je strašno, toliko takvih klipova prođe kroz tu grupu, verovatno nikome ne pada na pamet da se za sekund pozabavi verodostojnošću. Ali on bi trebao, pošto ide na nacionalnu frekvenciju. Ukratko, tupan klasičan. Baš ono, tupan. 
Ma nema on sad svest "... Idem na nacionalnu frekvenciju...".
Njemu eveeeentualno došlo u glavu da ga PTC pozove







... Shiit has hit the fan

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

 

Ma jasno je to, nego ne razumem tog idiota koji ode na tv koju gleda sigurno par desetina možda i stotinu hiljada ljudi i poziva se na Kamilu, a da ne proveri, a saznao bi istinu bukvalno za 5 sekundi guglanja.

Oni su toliko puni sebe i tih sranja, to je strašno, toliko takvih klipova prođe kroz tu grupu, verovatno nikome ne pada na pamet da se za sekund pozabavi verodostojnošću. Ali on bi trebao, pošto ide na nacionalnu frekvenciju. Ukratko, tupan klasičan. Baš ono, tupan. 

 

ladno je neko izmenio video kamalinog govora, i idiot u to poverovao :D

 

 

https://www.reuters.com/article/factcheck-kamala-harris-vaccination-idUSL1N2RZ24E 

  • Hvala 1
Link to comment

dobro to smo razreshili, on se sa zenom i sinom vraca u mrsko toronto nedgde oko vaskrsa. taman da se naunosi drva i naiznosi snega i deca naplachu shto je kilav signal gdegod i to ce biti to. da da gospod da im zapadne i neki shalter u opshtini i mupu i eto veselja :hihi:

 

mislim, mi smo ovaj teren dizajnirali tako da se niko ne vrati. i istrajacemo kolko treba. ja ne znam shta je tim ljudima :dry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...