Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

u 89. prebacim na arenu2 da vidim kako će se završiti fmp/budućnost i tek oko ponoći se setim da proverim kako se završilo

 

:isuse:

  • Haha 4
Link to comment

Ja sam počeo gledati utakmicu od 88.minute jer sam dotad uspavljivao klinca. Tako nekako sam se uključio i u onaj revanš sa PSG-om.

 

Uglavnom, Pulđani, jebali ste ježa ako budem gledao finale.

  • Haha 2
Link to comment

eh da, orsato koji ni ta 3 tragična minuta (nakom što se real valjao jedno 10m u tom produžetku, plus izmene) nije ispoštovao, nego je svirao 20 sec ranije :ziga: :D

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment

Pa da, PPP i Orsato i kratka sirotinjska klupa su krivi za sve :cry:

 

To što vam brazilski Jordon Ibe daje dva gola u 90. i 91. minutu, to nema veze.

 

Ali da je samo @copkillah manje seirio, i da je Orsato produžio još 20 sekundi, sad bi se igralo finale.

Edited by Weenie Pooh
  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

eh da, orsato koji ni ta 3 tragična minuta (nakom što se real valjao jedno 10m u tom produžetku, plus izmene) nije ispoštovao, nego je svirao 20 sec ranije :ziga: :D

 

Rukso, brate, hajde da budemo iskreni jednom pa da kažemo da je Alopecia Howe 100% kriv za ispadanje sinoć. Krštene šanse u produžetku niste napravili. Sterlingov mozak Arteta iznio sa Etihada. Grealish nema samopouzdanja. Ko bi to dao gol za penale u tih 20 sekundi (a nije baš 20, ali hajde)? Uveo bi Pep Kecmana?

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

ja nisam ni rekao da bi to nešto promenilo, samo je baš ono vrlo očigledno nemala pogrešna odluka na računa sitija što nije bilo minimum 5m nadoknade, i niko ni da prokomentariše. što mi je simpatično...tj prokomentarisao je neko "šta oće pep koji k"

 

koji su pepovi pogrešni potezi sinoć? ja video samo ubacivanje fernandinja umesto mahreza u 85. min...

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
4 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

koji su pepovi pogrešni potezi sinoć? ja video samo ubacivanje fernandinja umesto mahreza u 85. min...

 

image.png.7e5e65145172b59dbeda381dfdc1d037.png

 

image.png.08446a3005aad7d85db900c382fc213d.png

Bitnije od izmena, nije uspeo da povrati tim iz nokdauna. Nije uspeo da ih podseti da je kvalitet na njihovoj strani, i da imaju oba produžetka da to demonstiraju.

 

Gleda ih pola sata kako tumaraju po terenu, jedva su onu jednu šansu stvorili.

Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

copi pričaju odrasli sad, stani

 

nisam očekivao da tako brzo izgubiš pribranost, do sada je trebalo da se navikneš na neuspehe u Evropi

 

 

Link to comment

Za kratku klupu (:isuse:) znam da smo već raspravili na PL topiku, ali podseti me, ko je kriv zato što City igra sa samo tri beka u rotaciji?

 

(Osim Mendija, mislim.)

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

image.png.7e5e65145172b59dbeda381dfdc1d037.png

 

image.png.08446a3005aad7d85db900c382fc213d.png

Bitnije od izmena, nije uspeo da povrati tim iz nokdauna. Nije uspeo da ih podseti da je kvalitet na njihovoj strani, i da imaju oba produžetka da to demonstiraju.

 

Gleda ih pola sata kako tumaraju po terenu, jedva su onu jednu šansu stvorili.

 

 

Što je Klop upravo uradio protiv Viljareala. Ja mislim da nema osobe koja je gledala utakmicu a da nije pomislila da će na poluvremenu da vadi Keitu. Ali to, samo ih je podsetio ko su i šta su. Kapiram da mu je frka i za PL, ali vađenje ubedljvo najboljeg igrača koji u svakom momentu može da promeni tok utakmice i to da bi čuvao 0-0 je i zaslužilo šamar koji je dobio. 

Link to comment
9 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

image.png.7e5e65145172b59dbeda381dfdc1d037.png

 

image.png.08446a3005aad7d85db900c382fc213d.png

Bitnije od izmena, nije uspeo da povrati tim iz nokdauna. Nije uspeo da ih podseti da je kvalitet na njihovoj strani, i da imaju oba produžetka da to demonstiraju.

 

Gleda ih pola sata kako tumaraju po terenu, jedva su onu jednu šansu stvorili.

 

znači izbacivanje kdb-a posle čega je siti zapravo postigao prvi gol, i ubacivanje sterlinga, jedinog ofazivnog igrača na klupi u tom trenutku dok se juri rezultat, umesto zadnjeg veznog...a imali smo već i fernandinja i rodrija zajedno na terenu? plus to što im nije rekao e jači ste od reala? :unsure:

 

brate moram da nadjem neki drugi forum da pišem o fudbalu :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
5 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

znači izbacivanje kdb-a posle čega je siti zapravo postigao prvi gol, i ubacivanje sterlinga, jedinog ofazivnog igrača na klupi u tom trenutku dok se juri rezultat, umesto zadnjeg veznog...a imali smo već i fernandinja i rodrija zajedno na terenu? plus to što im nije rekao e jači ste od reala? :unsure:

 

brate moram da nadjem neki drugi forum da pišem o fudbalu :fantom:

 

Nije stvar u kadrovima nego u kontroli utakmice i nepostojeće instrukcije igračima koja bi ih malo pribrala. Nakon gola Rodryga za 1-1 pao si mi na pamet, skupa sa onom slikom koju si stavljao Pulđanima (ne da mi se tražiti) bulje koja žvače hlače. :D 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...