Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

Ništa™, dajte ćelavoj prevari još 300mil za sledeću kampanju. 
 

Reala niko živi ne voli, sem ovih seronja koji su počeli da prate fudbal u doba 3 vezane LŠ, ali ovo šta rade u nokaut fazi je remek delo - isprašili su 3 plastikanera fair and square .

Benzin zlatna lopta pa sve i kad bi Salah dao 5 golova u finalu.

 

Link to comment

Pepovo izvodjenje Jesusa i De Brujnea je taman podjednako kao kad bi Klopp izveo Van Dajka i Alisona pri istom rezultatu. Samo on zna sta je hteo.

 

 

Link to comment
1 minute ago, Plajvi said:

Ovo ce biti prvo finale koje Real nece dobiti otkad pratim fuzbalj. 

Posle prolaza protiv PSZ-a, Celzija i sad Sitija, Liverpul moze da se slika :tongue:

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Zlurad said:

Pepovo izvodjenje Jesusa i De Brujnea je taman podjednako kao kad bi Klopp izveo Van Dajka i Alisona pri istom rezultatu. Samo on zna sta je hteo.

 

 

samo prvog,drugi se raspadao celu tekmu

 

vadjenje mareza je no comment

  • +1 1
Link to comment
Just now, Lancia said:

Posle prolaza protiv PSZ-a, Celzija i sad Sitija, Liverpul moze da se slika :tongue:


To su sve skorojevici. :fantom:

Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

Racunam da bi mu Kejn sedeo na klupi u ovako jednom mecu.

 

Ma ne, igrao bi zadnjeg veznog. Onda Rodrija pomeri na levog beka, Mendija na desno krilo, a Mahrez može da uskoči kao lažna devetka.

 

To protivnik nikad ne bi očekivao! 

 

QuTqNE.gif

  • +1 2
Link to comment

Ne znam da li sam dobro video, kod drugog gola Reala, kao da je lopta okrznula nekog pre trzaja Rodriga. Fascinantno da je to završilo u mreži, ako se stvarno tako desilo.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ne znam da li sam dobro video, kod drugog gola Reala, kao da je lopta okrznula nekog pre trzaja Rodriga. Fascinantno da je to završilo u mreži, ako se stvarno tako desilo.

 

Jest, Asensio je glavom prebacio. Nehotice. Da je bilo ciljano, najbolja 5D asistencija ikad.

  • +1 3
Link to comment

Straja pita kako to da Guardiola nije nešto uradio između dva primljena gola, napravio neki prekid, nešto :D 

 

Kao Vujošević kad namerno dobije tehničku da razdrma ekipu!

  • Haha 3
Link to comment
4 minutes ago, 189- said:

finale necu ni gledati. bas sam hteo gledati epski mec dva najbolja tima u istoriji, ovako nista.

 

Pa imaš finale FA kupa, šta će ti ovo, realno™.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...