Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

1 minute ago, Weenie Pooh said:

Straja pita kako to da Guardiola nije nešto uradio između dva primljena gola, napravio neki prekid, nešto :D 

 

Kao Vujošević kad namerno dobije tehničku da razdrma ekipu!

Mogao je da uvede KDB-a :fantom:

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Mogao je da uvede KDB-a :fantom:

 

Ja bih tu inovaciju uveo u fudbal, majke mi.

 

Od tamo negde SP '94 zagovaram uvođenje privremenih izmena, kao u košarci samo ograničen broj po utakmici. 

 

Da igrač može da sedne malo, odmori, presabere, dobije instrukcije, i onda se vrati na teren kad i ako zatreba.

 

(Ograničio bih vreme koje sme da prođe da bi se izmena praktično poništila, jer igrači ne bi smeli previše da se hlade.)

Link to comment

Inace, ekipa koja dozvoli da Karvahalj gazduje po terenu kao Maradona, zasluzuje da ispadne.

Edited by JohnnyD
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ja bih tu inovaciju uveo u fudbal, majke mi.

 

Od tamo negde SP '94 zagovaram uvođenje privremenih izmena, kao u košarci samo ograničen broj po utakmici. 

 

Da igrač može da sedne malo, odmori, presabere, dobije instrukcije, i onda se vrati na teren kad i ako zatreba.

 

(Ograničio bih vreme koje sme da prođe da bi se izmena praktično poništila, jer igrači ne bi smeli previše da se hlade.)

 

Mihajlović bi imao 10 Zlatnih lopti. 

  • +1 2
Link to comment

Jedini endgame koji vidim za Liverpool da osvoji je da sudi Cakir ili onaj Holandjanin jer u svakom drugom slucaju ce Real da nas rutinira.

Link to comment

RTS struka™ zaključuje da je juče trebalo da bude penal za Villarreal jer je Lo Celso "prvi odigrao loptom, i to je kraj priče".

 

Skreću mu pažnju da mu je Alisson posle toga skinuo tu loptu sa noge, ali lik ponavlja da to nema veze, bitno je ko je prvi došao do lopte.

 

Nema ni veze što je Lo Celso inicirao kontakt sa Alissonom - što isto priznaje - bitno je da je Žuti™ prvi odigrao loptom i kraj, posle toga je svaki kontakt sa Zelenim™ penal :isuse:

 

@Pokojni Ruxin

  • Haha 1
Link to comment
24 minutes ago, John Coltrane said:

Reala niko živi ne voli, sem ovih seronja koji su počeli da prate fudbal u doba 3 vezane LŠ, ali ovo šta rade u nokaut fazi je remek delo - isprašili su 3 plastikanera fair and square .

Benzin zlatna lopta pa sve i kad bi Salah dao 5 golova u finalu.

 


Gde fair and square, bili su značajno lošiji u sva tri dvomeča, nikome nije jasno šta se tačno izdešavalo. Nisu ovde čista posla.

  • +1 2
Link to comment
16 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Pa imaš finale FA kupa, šta će ti ovo, realno™.

 

realno, nikoga nije briga za fa kup.

  • Tužno 1
Link to comment
Just now, goofs said:

Gde fair and square, bili su značajno lošiji u sva tri dvomeča, nikome nije jasno šta se tačno izdešavalo. Nisu ovde čista posla.

 

Alahova posla su po definiciji uvek čista, kaurine :mad:

 

Namešta Real da okaju grehe iz 2018, Ramosov džudo zahvat koji je iščašio rame najpravovernijem sinu svih egipatskih naroda i narodnosti.

Link to comment
Just now, 189- said:

copkillahu kao svejedno ko prolazi :fantom:

 

Pa već sam pisao o tome, 50-50 bi mi bile šanse ko go da je prošao večeras. Naravno da bi mi bila draža pobeda nad Realom u finalu, nego (još uvek?) nisam u fazonu "ma rutiniraćemo ih" kao što mnogi jesu.

Link to comment
5 minutes ago, copkillah said:

 

Pa već sam pisao o tome, 50-50 bi mi bile šanse ko go da je prošao večeras. Naravno da bi mi bila draža pobeda nad Realom u finalu, nego (još uvek?) nisam u fazonu "ma rutiniraćemo ih" kao što mnogi jesu.

 

zato si imao spremljena 6 tvita u slucaju cityjevog faila.

 

bice neizvesno finale. bar jedno 3-0 za liverpool.

Link to comment

Real ima mesec dana da spremi tu i samo tu utakmicu. Liverpul mora da juri za Sitijem, uz to i finale nekog sitnog kupića.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...