Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

3 minutes ago, copkillah said:

 

Ništa nije kao to, bar ja ne pamtim tako nešto. 2x za sekundu jednom od par najboljih centarfora na svetu, iz neposredne blizine...

 

 

ko juce da je bilo jbt

Link to comment
Just now, Zlurad said:

Jel neko napisao da je Realov prvi sut u okvir gola bio go, drugi sut u okvir gola isto go. Sve u 65 sekundi

 

Dobro, desi se to svakom ponekad... ali u 90. i 91. minutu :blink:

 

A onda u 95. još jedan :D 

Link to comment
Just now, Lancia said:

Ja se uzdam da ce Militao da napravi neko sranje, pa ce Sterling da ga umulja.

Ako se uzdaš u prvaru, onda, jbg...

 

Ovo je Pep, kao i obično, zajebao... Jbt, šta koji kurac vadiš De Bruynea... On, kako god da igra, može svaku utakmicu da reši... I da dođu do penala, ko će im pucati, Grliš, Foden i Sterling?

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Ako se uzdaš u prvaru, onda, jbg...

 

Ovo je Pep, kao i obično, zajebao... Jbt, šta koji kurac vadiš De Bruynea... On, kako god da igra, može svaku utakmicu da reši... I da dođu do penala, ko će im pucati, Grliš, Foden i Sterling?

Mr Overthinking

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Jbt, šta koji kurac vadiš De Bruynea... On, kako god da igra, može svaku utakmicu da reši...

 

Ja ne razumem kako njima KDB nije kapiten, čovek ih nosi kad god treba, kao Gerrard što je bio u Liverpulu svojevremeno.

 

A zamisli da je njega na vrhuncu forme neki trener menjao u 70. minutu, dok vode 0-1 u polufinalu LŠ :isuse:

  • +1 1
Link to comment
Just now, Lancia said:

Mr Overthinking

1999 je Bayern zbog slične stvari izgubio finale (Izvadio Baslera i Lothara poslednjih 5 minuta, na 1:0, pametno u PM)...Ja sam mislio da ozbiljni treneri u elliminacionim utakmicama to neće više nikada raditi... Jbg.-..

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Don Karlo sad već troluje Pepa, uvodi Isusa Valjeha, nesuđenu zvezdu Wolverhampton Wanderersa :D 

 

Trolovao bi kad bi ubacio Jovica, ovo je cisto zajebavanje

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Don Karlo sad već troluje Pepa, uvodi Isusa Valjeha, nesuđenu zvezdu Wolverhampton Wanderersa :D 


Najboljeg stopera pre par sezona na FM :D

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...