Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

Ja celavog smaraca ne volim, jbe me u Fantasyju evo vec sest i kusur godina, ali bih ipak stao u njegovu odbranu, ne mogu reci da je on kriv za trominutni brainfart ekipe, kontrolisali su utakmicu i imali dva gola prednosti, normalno je da ce da osvezi tim.

Link to comment

Tbh, najvise je usr'o gosa, ona lopta se napada, ne ceka se. 

Drugi gol usran do jaja, tacno mu je ovaj prvi Realov spieler namestio na glavu knap.

I Kurtoa je kriv za gol koji je primio, ako sam dobro video Mahrez nije ni imao otvoren dalji ugao, stojao branic u bloku, a Kurta krenuo krivom nogom tamo. Ali sta je sve povadio... 

Siti ima toliki izbor vrh igraca da je i svaka neresena neuspeh. Ja fudbal slabo pratim zadnjih pola decenije i sramim se priznati da jedva da znam ista o skoro polovini igraca Reala sinoc, dok Sitijeve znam sve, pa cak i rezerve. 

One sezone kad je bio turnir u Portugalu je svirao kurcu isto s postavom, Kanselo mu protiv Liona igrao levog beka, Fernandinjo ne zna ni sam sta, igrao je nekog Sabanadzovica. 

Prosle sezone mu igra Fernandinjo a ne Rodri, sad opet Fernandinjo, pa idi u penziju vise covece, ili ti ili on, kao ona crna baba iz Ko to tamo peva je taj covek. 

U Bajernu je turao Lama, Svajnija i Alabu na zadnje vezne (doduse otvorio je tako prostor Kimmichu), jedino u Barseloni je odradio poso do kraja. Tamo je Maskerana pretvorio u branica, to je ispalo odlicno. 

Smorio je Pep do jaja, Anceloti lepo ne komplikuje, igra s onim sto ima i moze i keep it simple. On bi sa Sitijem uzeo LS sigurno. 

Kao trener je vodio u vise sistema, Milan igrao 4-1-2-1-2 pa onda 4-1-2-2-1 bez Sheve, Real sad 4-3-3, u Napoliju je nekad igrao i s trojicom pozadi. 

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

Ja celavog smaraca ne volim, jbe me u Fantasyju evo vec sest i kusur godina, ali bih ipak stao u njegovu odbranu, ne mogu reci da je on kriv za trominutni brainfart ekipe, kontrolisali su utakmicu i imali dva gola prednosti, normalno je da ce da osvezi tim.

Pa da ali ti brainfartovi su onako skoro pa trademar njegovih ekipa kada je u pitanju LS. Nije kao da mu se ovo desilo prvi put.

Link to comment
8 minutes ago, ArleKino said:

 

Nije stvar u kadrovima nego u kontroli utakmice i nepostojeće instrukcije igračima koja bi ih malo pribrala. Nakon gola Rodryga za 1-1 pao si mi na pamet, skupa sa onom slikom koju si stavljao Pulđanima (ne da mi se tražiti) bulje koja žvače hlače. :D 

 

a jbg, to mi je na nivou onoga da megvajer vredi tolike pare jer je baš ono mnogo jak lider u svlačionici

 

šta je ko kome pričao interno, kakve je instrukcije dao ili propustio da da, dal su instruckije bile loše ili ih igrači nisu ispoštovali...to mi ne kao posmatrači realno možemo nikako znati, može samo svako da pretpostavi na osnovu svojih preferencija. evo ja recimo pretpostavljam da im je dao najbolje instrukcije na svetu ali nije ipak mogao protiv crne magije  :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
16 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

znači izbacivanje kdb-a posle čega je siti zapravo postigao prvi gol, i ubacivanje sterlinga, jedinog ofazivnog igrača na klupi u tom trenutku dok se juri rezultat, umesto zadnjeg veznog...a imali smo već i fernandinja i rodrija zajedno na terenu? plus to što im nije rekao e jači ste od reala? :unsure::fantom:

 

Izbacivanje najboljeg igrača na 20 minuta 50 minuta pre kraja, čoveka koji je bezbroj puta dokazao da može sam da preokrene utakmicu. Kakve veze ima što su postigli gol posle toga, jel' im možda KDB smetao da iskoriste neku od trista šesto polušansi koje su sa njim na terenu stvorili?

 

Ubacivanje Sterlinga, čuvenog po tome što u kriznim trenucima ume da stane, podboči se, i značajno namršti. Ko je kriv za to što su mu na terenu u tom trenutku bili i Fernandinho i Rodri? Ko je počeo utakmicu sa pet ofanzivaca a završio je sa Rasimom, Grilijašem, i Fodenom?

 

Ko je kriv za to što City nije imao odgovor na Realov pakleni plan da pošalju štopera u napad? Militao poslednjih 15 minuta izigrava centarfora, Robert Huth style, a građane hvata panika. Da nije možda na ćelavoj prevari da ih očinski posavetuje, pripremi za tu specijalnu™ taktiku, objasni im gde ostaje rupa kad CB igra kao CF? 

 

"E jači ste od Reala" verujem da im je rekao pred produžetak, ali evidentno nije bilo dovoljno ubedljivo. 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
4 minutes ago, *edited by mod said:

Pa da ali ti brainfartovi su onako skoro pa trademar njegovih ekipa kada je u pitanju LS. Nije kao da mu se ovo desilo prvi put.

 

To je sad dublji problem, City ne ume da se brani, a ja bih rekao da je to zato sto mu je bitnije da mu branic igra dobro loptom i povezuje tike-take, nego da krlja sve zivo i ne zivo oko sebi. I sve to stoji za propuste, slazem se, samo bih rekao da ovo sinoc ne ide njemu na dusu toliko koliko recimo ono tumbanje ekipe za finale sa Celzijem.

  • +1 1
Link to comment
Just now, goofs said:

To je sad dublji problem, City ne ume da se brani, a ja bih rekao da je to zato sto mu je bitnije da mu branic igra dobro loptom i povezuje tike-take, nego da krlja sve zivo i ne zivo oko sebi.

 

Kako sad ne ume da se brani kad imaju najbolju odbranu u Engleskoj? (Jedan gol manje primljen od Liverpula, i dva manje postignuta.)

 

Primarno se brani posedom, to su svi Peparini timovi radili, ali ne može tako uvek. Nekad moraš da se braniš i odbranom. 

 

Opet, nije sramota primiti dva gola u finišu utakmice, desi se svakome. Ali ako posle toga igraš produžetak, nalupaj im šamare jbt, nateraj ih da pokažu šta znaju u tih pola sata.

 

Samo što to teško ide kad si izbacio najboljeg veznjaka a na teren uveo dva čuvena chokera. I kad ti je najbolji štoper u stanju mentalnog rastrojstva, pa nepotrebno uklizava Benzemi u šesnaest metara.

 

Link to comment
7 minutes ago, Weenie Pooh said:

Kako sad ne ume da se brani kad imaju najbolju odbranu u Engleskoj? (Jedan gol manje primljen od Liverpula, i dva manje postignuta.)

Primarno se brani posedom, to su svi Peparini timovi radili, ali ne može tako uvek. Nekad moraš da se braniš i odbranom. 

 

Pa eto, sam si odgovorio. Previse su dominantni u PL, tu odbrana posedom radi odlicno, ali kao sto kazes - ne moze uvek tako, nekad ti naleti ekipa protiv koje ne mozes drzati toliko loptu, ili neki specijalci koji te oderu na bunker i kontru (Conte :ph34r:). 

 

Mislim, Real je u dva meca imao 10 suteva u okvir gola i 6 golova, jbt, toliko Teodosic sutira penale. I tu Konte kad ih je odradio dva puta, 8 suteva u okvir - 4 gola. Sa Liverpulom dve utakmice po 2:2, isto 8/4, a i tu su kao domacini (kao i protiv Reala) bili znacajno bolji tim na terenu, pa izvukli "samo" bod.

  • +1 1
Link to comment

ja poštujem svemoćnost klopa, ali smatram lično da je za nijansu lakše probuditi ekipu koja je tankovala poluvremene protiv 1 viljareala, i ima još celo drugo da odigra.. nego ekipu koja je bez previše problema nadigrala real i kontrolisala 180m dvomeča, uradila uglavnom sve kako treba, samo da bi primili 2 black magic gola za 3 minuta u nadoknadi vremena. i to pošto joj je zbog povrede već izašao za ovaj matchup najbitniji defanzivac.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
33 minutes ago, goofs said:

Ja celavog smaraca ne volim, jbe me u Fantasyju evo vec sest i kusur godina, ali bih ipak stao u njegovu odbranu, ne mogu reci da je on kriv za trominutni brainfart ekipe, kontrolisali su utakmicu i imali dva gola prednosti, normalno je da ce da osvezi tim.

 

Kriv je. Nije se desilo jednom već se dešava redovno.

 

 

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, harper said:

a ovaj je mogao samo da gleda u pasulj da nekako prezivi Realovu totalnu ofanzivu iz vazduha jer nije imao igrace da tome isparira.


+ posle nije imao na koga da duva loptu kad su okrenuli. Izmuzu nekako korner i ono... pfff big deal, isto kao da su izmuzli aut, nema ko da skoci i prikuca. Pola produzetka simuliranje i valjanje, pola produzetka 'o bokte, sta sad'. 

Anceloti je Miloe za bogate. :D

  • +1 1
Link to comment

siti je ako se ne varam ove sezone drugi u pl po broju golova postignutih iz kornera, odmah iza liverpula. dosta se napredovalo na tom polju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...