Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

9 minutes ago, 189- said:

 

zato si imao spremljena 6 tvita u slucaju cityjevog faila.

 

bice neizvesno finale. bar jedno 3-0 za liverpool.

 

a daj ne zajebavaj, kao da ne znaš kako ti inbox izgleda posle ovakve večeri, ja sam samo kanal koji prenosi! :D

 

Link to comment
10 hours ago, copkillah said:

inače, engleski komentator rekao da je masa navijača Reala izašla kada je Mahrez dao gol za Siti... Takvi likovi su sami sebi najveća kazna, nadam se da će da se jedu zauvek jadnici.

 

Evo jednog, kuka kako mu nisu dozvolili da se vrati na stadion posle izjednacenja a 24 godine pretplacen :sad:

 

  • Haha 3
Link to comment
9 minutes ago, Lancia said:

Evo jednog, kuka kako mu nisu dozvolili da se vrati na stadion posle izjednacenja a 24 godine pretplacen :sad:

 

 

:zalosna:

 

i još ima obraza da se žali ahahahah

Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Evo jednog, kuka kako mu nisu dozvolili da se vrati na stadion posle izjednacenja a 24 godine pretplacen :sad:

 

 

Pa mogli su bar Hazarda da puste da uđe, on čovek ima ugovor sa klubom, glupo je da ovako viri kroz rupice na zidu :sad:

  • Haha 2
Link to comment
8 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Pa mogli su bar Hazarda da puste da uđe, on čovek ima ugovor sa klubom, glupo je da ovako viri kroz rupice na zidu :sad:

 

mislim da jednom tako nisu pustili Đorđa Lazića* na JNA jer ga nisu prepoznali i nisu mu verovali da je fudbaler Partizana

 

*u glavi mi je on, možda sam pomešao sa nekim drugim

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Pa mogli su bar Hazarda da puste da uđe, on čovek ima ugovor sa klubom, glupo je da ovako viri kroz rupice na zidu :sad:


Šetao je neki kačket sinoć posle tekme  i majicu “a Por la 14” - dok je MekManaman frenetično objašnjavao atmosferu na Bernabeu. 

Link to comment

Kolko kenja Reala ove godine, mislim i da Liverpool podigne pehar da bi se nasao neki skandal oko malverzacija u klubu i da bi naknadno titulu dali Realu

  • +1 1
Link to comment

neutralni copi, vaskrsnuti vasić, pep koji izveo najlogičniji tim u najboljoj formi prodo tekmu kad je izveo kdb-a na 0:0, hvatanje za griliša čiji ulazak samo zbog crne mađije nije potvrdio zasluženi plasman sitija u finale, hvatanje za zinchenka koji je ušao jer se voker povredio i bukvalno nema ko drugi, ona jebena komedija od 3 minuta produžetka na kraju prokomentarisana samo u kontetsku "kako pepa nije sramota da se žali"...ppp blista :ajde:

Edited by Pokojni Ruxin
  • Tužno 3
Link to comment

Ne može da kenja Reala u tri dvomeča zaredom, to je pogrešna teza.

 

Real je atomska ekipa! Igraju kao tim, igrači motivisani, osposobljeni da razmišlaju, imaju slobodu da donose odluke na terenu i tako realizuju individualni kvalitet.

Ne tvrdim da ni sinoćni meč nije mogao da ode na drugu stranu i da ne bi bilo nezasluženo - uostalom City je imao rezultat i raspad Realove igre i u tom periodu je propustio da dokrajiči protivnika.

Meni je City povremeno izgledao smešno sa tim svojim šablonskim forama: u prvom poluvremenu, kada nisu umeli da izvedu aut, ili prilikom ispucavanja lopte od golmana, kada zauzmu pozicije kao što sam ja ređao zrna kukuruza u partiji trka-mice sa dedom.

Izmena DeBrujnea je bila na mestu - indisponiran sinoć, čangrizav prema suigračima i takav je samo smetao. City je protraćio izvanrednu utakmicu Silve - dok je on igrao ostalima kao da se baš i nije igralo, a posle kada je trebalo juriti rezultat, Silva je već bio potrošen.

 

Kao nenavijač, radujem se finalu.

  • +1 3
Link to comment

Kratka vam klupa Ruksine. Kriza jbg :laugh: Bice bolje dogodine, siguran sam. Ovako ipak djeluje prirodnije, svakih 2 god sve blizi, pa naposletku kad osvojite izgledace sasvim zasluzeno.

  • +1 1
Link to comment
Just now, kipo said:

Kratka vam klupa Ruksine. Kriza jbg :laugh:

 

pa vrlo blizu nekoj istini bi bilo da je siti izgubio dvomeč najviše zbog nedostatka bekova, ali

 

:covid19:

Link to comment
13 hours ago, ArleKino said:

 

Mihajlović bi imao 10 Zlatnih lopti. 


Honorable mentions: Cicarito, Solskjer. 

Cicarito je cak i u repstaciji gde je bio najvece ime bio rezerva i trpao u drugom. :laugh: 

Secam se neke tekme od pre skoro 20 godina, Sutjeska - Zvezda, Muslin uvede Pantelu u 70', on odma' da gol, i vadi ga u 75' da udje Djordjic. :kecman:

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...