Jump to content
IGNORED

Планета Дина (2021)


Duhovnost, ljubav i med

Recommended Posts

  • 2 months later...

nikad padišaha Šadama nisam zamišljao da bude creepy (valjda pod uticajem Linčovog filma), interesantan kasting. Što se mene tiče, Vilnev je savršeno izabrao Skarsgarda za ulogu Barona. Kristofer Voken kao negativac, ne može biti loše :D

Link to comment
  • 6 months later...
  • 5 months later...

Meni jedino zanimljivo kako su uspeli da u skoro dva i po minuta ne pokažu ništa.

Ne radujem se, jer mi nije bio ok prvi deo, ali želim da vidim kako je zamislio priču do kraja.

 

Je l crno belo treba da bude Fejdova borba sa nameštenim gladijatorom?

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Ne svidja mi se celavi Fejd, ali ajd kao, svi Harkoneni su ovde celavi.

Ova scena sa crvom je odlicna.

 

Ja crva nisam ni video, samo neki pesak leti na sve strane :D, ono kada gledaju iz daljine samo prska, a oni kao veselje, ništa nisam skontao.

I ono "klang" kada se kuke zakače ;/

Link to comment

Da, da, istina, nego mi se svidja način kačenja, dosta je haotično, pa ono propadanje u procep, deluje mi realistično. Sve što smo do sada viđali na filmu i serijama je ko uzjahivanje konja.

Link to comment
27 minutes ago, goofs said:

Da, da, istina, nego mi se svidja način kačenja, dosta je haotično, pa ono propadanje u procep, deluje mi realistično. Sve što smo do sada viđali na filmu i serijama je ko uzjahivanje konja.

 

Uf, meni baš ono u prvoj verziji, kada razmaknu ploče pa se crv okrene da mu pesak ne bi ulazio u meso, top

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Vapad said:

Je l crno belo treba da bude Fejdova borba sa nameštenim gladijatorom?

 

Ne kapiram, zašto bi ta scena bila crno-bela? :unsure:

 

1 hour ago, Shan Jan said:

ne vidim da ce nesto prica da bude jaka.

 

Pa ne može ni da hoće, Dina je tu jako slaba. Harkoneni kao vladaju planetom, ali onda ih Slobodnjaci naprasno pobede i njih i carske Sardaukare, eto tako bezveze.

 

Jedino vredno u drugoj polovini Dine je Polovo začinski trip. Znači biće kao u Blueberry filmu, malo drame malo više haludža.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...