Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

odlichna chokolada, ko vishe voli ukuse na najlepshe zelje a manje na milku. ja vishe ne podnosim milku, ta chokolada trazi od mene previshe ^_^
:thumbsup:Identican komentar sam i ja stekao kad sam probao
Link to comment
Delhaze mlecna cokolada 2x200g 239rsd u Tempu, sa vikend popustom.btw kvalitet je vise nego zadovoljavajuci
Sasvim dobra samo moras 2x200 ja jednom uzeo napravio se lud odlomio onu drugu i krk ne moze evilsmile.gif
Link to comment
to kod nas nije mana. mislim da je tih 400 nestalo od petka uveche do ponedeljka ujutro :s_w:ali nas ima mnogo.
Idi :o svih 400 grama ste stukli za vikend, vas mnogo?
Link to comment

Sigurno vam se iljadu puta dogodilo da želite da uključite klimu ali je napolju opasni minus, do sada ste morali da kupujete skupocene inverter klime ali od sada - grejač. Da, grejač, upravo mi je vozač dostavne službe otvorio oči, grejač od 500 dinara na poseban prekidač, klik i 10min kasnije klima veselo fercera. Srbijo - Majko !Da li je iko ikada čuo za ovu tehniku i da li to radi?

Link to comment

cekaj, instaliras grejalicu pored klime koja ti ugreje prostor oko klime na manje od recimo -5?only in serbiamoracu negde da opisem svoje danasnje iskustvo sa hirurske intervencije na jednog bg klinici, drzavnoj - ima neke veze

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...