Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

ako neko hoce da kupuje lego kocke, neka to ne cini u prodavnicama, vec lepo ode na kocka.rs i od njih naruci. cene su oko 30% nize. posiljke stizu za oko 7 dana.jos je bolje, ako imate nekog u inostranstvu ko ima paypal, da kocke narucujete preko bricklink.com. tamo su cene i do 60% nize nego u radnjama, ali isporuka traje duze, oko dve nedelje.

Link to comment

Idea danas, 20% popusta na svu zimnicu, 30% popusta na kućni tekstil i 15% popusta na zdravu hranu.Kupio sam lio jastuk za smešnih 620 dinara, plus sam nakupovao zimnice, biće do februara sigurnoEDIT: i 30% na sve lakove za nokte

Edited by renne
Link to comment
Iz 95-ice videh da je u Max-sportu na Zrenjanincu totalno snizenje povodom zatvaranja radnje ali nisam svracao,pogledacu sutra ili u ponedeljak sta ima.
Kasnim.Uzeo sam Diadora komplet trenerku od mikrofibera za 3000 i dres za basket 380.Na gotovo sve proizvode je popust ali je veliki problem velicina,razgrabilo se.
Link to comment

Danas a bilo i juče valjda je u skoro svim velikim prodavnicama na Bulevaru sniženje na sve 20 posto.Na vratima prodavnica istaknuto krupnim slovima obaveštenje. Kupila u Legendu haljinu od trikotaže za 750 dinara koja mi stoji ka salivena , na ionako sniženo dobila i tih 20 posto . Gužva za probanje ko da se deli džabe , djeca probaju po nekoliko komada farmerki i svega ostalog , no isplati se čekanje kad sam procunjala po cenama i to prlično

Link to comment

pošto kupujem isključivo u megamarketima:u DISu zakovana cena Pilsa zaječarskog u staklu od pola litra je 56 dinara. u RODI pored disa ta flaša košta 51 dinar - 10% = 46 dinara ako kupuješ kada i kako se valja. 10 dinara po flaši 200 na gajbu/4 flaše gratis.u istom DISu čisto 100% integralno heljdino brašno je 275 a u istoj RODI danubijina mešavina heljdinog i pšeničnog brašna (ne piše koliko kojog) je 305. zašto heljdino brašno toliko košta?pa, ispalo je da treba da se pamti gde je šta jeftinije. da ne važi da je neka radnja generalno jeftinija.

Edited by djordje geprat
Link to comment

Heljda je uvek bila skuplja od psenice. Gaji se u planinskim krajevima, mnogo slabije radja + ove godine kod mojih zbog suse nije nista ni rodilo.A +1 za "nema generalno jeftinije radnje". Neki put na i vikend akciji u maskiju naleti nesto bas dzabe.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...