Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

38 dinara sargarepa u maxiju.fala ti miskovicu ko bratu, osecao sam se ponosno sto sam bocu montelpulcana, kilo sargarepe i 800 grama djumbira platio 520 dinara. nije moglo tako nekad u srbijicu!

Link to comment

e da, veceras u maxiju na cvetnom trgu prvi put naletim na delhaize vino. lepa etiketa, imali 3 vrste od crvenog, ostalo ne videh.francuski merlot i italijanski (a ciji bi bio) montepulcano di abruzzo, po 299 dinaustralijski cab sov 399 dinkupio sam taj montelpulcano i otvorio, sta da kazem, sigurno je bolje od bilo cega domaceg za 299i sigurno ce nekome odraditi posao, recimo da je bolje od drugih cheapo italijana na trzistu, raznih caldirola koji su jos i skuplji od ovogasad da je neko extra vino nije, ali ko ukus nije iskvario boljim stvarima, radi posao za svecane trenutke.s obzirom da naginje po ukusu na polu suvo, mislim da bi buba mogla da razmotri ako se ipak odluci da zaobidje onu preporucenu kratosiju u potrazi za vinom koje bez blama moze da stavi na astal.

Link to comment
  • 1 month later...
mislim da bi buba mogla da razmotri ako se ipak odluci da zaobidje onu preporucenu kratosiju u potrazi za vinom koje bez blama moze da stavi na astal.
eh brate, mene je lako bilo usreciti, al koaliciju jok. dakle, samo me pogledao, onim pogledom 50% zaprepashcenja, 50% prekora, dakle fifti-fifti, onim pogledom koji u indijskim seriji traje i po 14 minuta, preko odjavne shpice, pa se i sutra nastavi.a ja sam rekla da si ti kriv :lolol:edip. govoreci o onoj preporuchenoj kratoshiji, dakako. a ove nove rizike cu preduzeti u nekom od narednih trenutaka zivota. blagodarim :D Edited by thermal bug
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...