Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

Ajde jedno skretanje pažnje - na Cvetku flaša kokakole ispunjena fifironkama za par meseci aktivne upotrebe nekog ko ih voli kao ja - 100 dindži, odlične, prave domaće kod seljaka. U radnji toliko u teglici kao za najmanji senf

Link to comment
ako neko hoce da kupuje lego kocke, neka to ne cini u prodavnicama, vec lepo ode na kocka.rs i od njih naruci. cene su oko 30% nize. posiljke stizu za oko 7 dana.jos je bolje, ako imate nekog u inostranstvu ko ima paypal, da kocke narucujete preko bricklink.com. tamo su cene i do 60% nize nego u radnjama, ali isporuka traje duze, oko dve nedelje.
moram ovo hitno da javim deda mrazu, u kojeg daltoni jos veruju. mada, iskljucivo iz koristoljublja :( .poz
Link to comment
Bubo to u Delfima jel traje još pa da se uputim sutra, taman mi je budžet z novu godinu po 50 dinara po detetu. ^_^
juche je bilo, ne vidim zashto ne bi i danas. ali zapravo nemam pojma, i ja sam naletela sluchajno.
Link to comment

Naci cu posle link za trzni centar u tm. da okacim ovde tu mislim da ima i neke cene. Mada koliko se secam vecina stvari je bila jeftinija tamo. U glavi mi je trenutno Milka koja kosta nekih 80 i kusur centi.Sent from my cigla using Tapatalk

Link to comment
Blizi ti Temisvar. Ja sam tamo isao kod burazera i uvek bilo finih popusta pa mislim da ce biti i sad za ng nesto.
Sestra me ugurala u bus za Segedin preko sindikata :blush: , Temisvar nije bio u ponudi. Mene manje interesuje hrana a vise odeca/obuca.Najpre se ide u TC Arkad a posle toga i u neke hipermarkete.Kad krecu snizenja, mi idemo 15-og?
Link to comment

Uđem u lokalnu Ideu gde pošteno deru da kupim par sitnica, između ostalog i malo emmentalera čija je cena oko 1000 din/kg.Iseče to prodavačica lepo, krene da kuca račun kad ono neka greška. Gleda ona, gleda i nikako joj nije jasno, tačan naziv a izbacuje cenu od 300 din/kg.Pokuša opet misleći da je pogrešila kad ono isto, zatim i ručno kucala šifre i šta sve nije, uvek isti rezultat.Pa kako ovo da vam prodam komšija, pa ovo nije moguće, ovo je mnogo skuplje, mora da je neka sistemska greška. Prelistava sve one katalaoge, nije nikakva akcija, ništa... Na kraju me pratila do kase da se konsuluje sa kasirkom je li to moguće. Reče kasirka da je sve ok, da ne brine jer su im verovatno iz centrale uneli u sistem neko specijalno sniženje za koje ih nisu ni obavestili (how yes no) i da mi slobodno proda koliko hoću. Ja se onda vratim sa kase i pored početnih 200g uzmem i preostali komad od kilogram i po. :isuse:Nadam se samo da na kraju neće morati one da namire razliku iz svog džepa. Mada, kad razmislim, zajebale su me par puta...Šta da radim sa tolikom emmentalerom, jel dobar on za pizzu?

Edited by mr@ki
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...