Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

u maksiju pola kila kuskusa delezovog ~170 dinara.bacala kockice. dobila 6 u zbiru, sad mi preostaje samo sreca u ljubovi! :lolol:

Edited by thermal bug
Link to comment

:(ni ja, a taman sam mogao veliku nabavku za predstojeće žurke da obavim, i onako moram a postojale su realne šanse da prođem fraj (baco jamb šestica sa šest kocki iz ruke svojevremeno)

Link to comment

U Tempu na vikend akciji vise puta pominjani Delez ajvar za 130rsd i Milka alpine milk od 250g za 170rsd. Takodje i popust od 30% na staklariju (case,cinije,tacne) i keramicke tiganje.editnije za vikend vec od sutra pa do srede

Edited by basketas
Link to comment

Keva mi danas uzela kolut u Mahiju, 600 kinti kilo, mada mi se čini da se to neki predslavski popust, koliko sam razumeo. Elem, nije baš rang ovih Imlekovih pekorina i makedonika, ali je vrlo, vrlo pristojan svakodnevni all purposes kačkavalj, daleko od standardnih edamaca i trapista gumenjaka koji se prodaju za blizu soma dindži.

Link to comment
Keva mi danas uzela kolut u Mahiju, 600 kinti kilo, mada mi se čini da se to neki predslavski popust, koliko sam razumeo. Elem, nije baš rang ovih Imlekovih pekorina i makedonika, ali je vrlo, vrlo pristojan svakodnevni all purposes kačkavalj, daleko od standardnih edamaca i trapista gumenjaka koji se prodaju za blizu soma dindži.
to je izgleda "vikend" akcija, od 13. do 19. dakle još danas
Link to comment

nepegljive jastucnice 60x80 u prodavnicama 'velebit' u trgovackoj ulici u zarkovu i u bul. zorana djindjica ne-znam-koji-broj-al-je- blize-sava centru cijena po kom 145 kinte za razliku od pijace na kojoj je 280 komad.eto, ako nekom zatreba. ne moze da skodi.

Link to comment
nepegljive jastucnice 60x80 u prodavnicama 'velebit' u trgovackoj ulici u zarkovu i u bul. zorana djindjica ne-znam-koji-broj-al-je- blize-sava centru cijena po kom 145 kinte za razliku od pijace na kojoj je 280 komad.eto, ako nekom zatreba. ne moze da skodi.
u djindjica ima velebit i preko puta osh dushka u bloku 33.
Link to comment

Velebit izgleda kao nekad Plitvice, bila sam ubeđena da je to neko zaostalo društveno preduzeće kad ono- nije. Nedostaje mi izlog Plitvica sa šlogiranim lukama i objašnjenjima na kartončićima- m.dugačke gaće, ž.kilote, deč. čarape, kuh. krpe... Još se drži Kadinjačin izlog. U Kadinjači imaju kuhinjske krpe oko 75 din, jednostavnog dezena ali super kvaliteta (pamuk- lan 50:.50%), lan je, zna se, na ceni za sve.Coin ima rasprodaju do 70% ( 30, 50 i 70%). U Coin casi (na Terazijama) ima nešto da se probere ali treba otvoriti četvore oči jer su ubacil i robu sa greškom a da je posebno nisu označili ( npr. bade mantili od onog waffle pamuka), onda u izlogu su napisali da je na sniženju sva roba do 70% a ima robe koja uopšte nije na sniženju (na moje pitanje da objasne, napavili se blesavi i uputili me na odeljenje sa garderobom), 300x isprecrtavali cene i ispremeštali oznake sa % sniženja da se niko živ ne može snaći. Trebalo bi ih bojkotovati ili prijaviti, kao prodaju fine stvari a koriste najdžiberskije pijačarske trikove. Ima narandžasto bela naprava za pranje i sušenje salate 537 din ali mislim da i to može da se nađe jeftinije. Jedino što su me oduševile one kič krckalice za jezgrasto voće, veverice i irvasi, al to zato što imaju sentimentalnu vrednost. Imaju i super šolje za kafu i čaj od veoma tankog stakla, ali one nisu na sniženju. Ako ima tih krckalica i kod nekih Kineza, molim da me uputite gde su.

Edited by halloween
Link to comment
Imaju i super šolje za kafu i čaj od veoma tankog stakla, ali one nisu na sniženju.
bile slicne da se kupe u eurosalonu, po nekoj stinoj ceni tipa 6 malih za 700, 3 velike 500, kupila ja pre mesec dana, a onda sam kupila jos tri pakovanja na poklon, jer se svima svidjaju. ne znam ima li ih jos.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...