Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

ta su to figaro kocke?
Skoro isto što i bajaždera™, s tim što su veličine kao pola bajaždere™ i umesto dva tanja sloja čokolade i i jednog debljeg sloja nugata imaju naizmence poređane slojeve čokolade i nugata.
Link to comment
Nas™ ajvar danas 179 dinaraПослато са GT-I9000 користећи Тапаток 2
Moram da priznam da sam se hm malo razočarao ajvarom...Meni je to malo bolje od classic kafanskog ajvara, ali samo malo. Cena jeste popularna, ali to mu je glavni kvalitet.Moguće je da mi je lestvica visoko jerbo gotovo isključivo konzumiram praaave domaće ajvare, ali kad potrošimo ove tri tegle, nećemo ponoviti kupovinu.
Link to comment

to je i meni tako izgledalo na oko..... onaj od seljaka za 350 kinti sa krupnim komadima cepkane paprike je neprikosnovenali nek se nadje, moze da se doradi i pretvori u neko chatnoliko stanje

Link to comment
to je i meni tako izgledalo na oko..... onaj od seljaka za 350 kinti sa krupnim komadima cepkane paprike je neprikosnovenali nek se nadje, moze da se doradi i pretvori u neko chatnoliko stanje
A ja uvek nekako zazirem od tog handmade sa tezgi, kao i turšija i rakija. Jesi probao, kakav je?
Link to comment
Moram da priznam da sam se hm malo razočarao ajvarom...Meni je to malo bolje od classic kafanskog ajvara, ali samo malo. Cena jeste popularna, ali to mu je glavni kvalitet.Moguće je da mi je lestvica visoko jerbo gotovo isključivo konzumiram praaave domaće ajvare, ali kad potrošimo ove tri tegle, nećemo ponoviti kupovinu.
+1Ja ove godine rešio da taštinu ponudu domaćeg obogatim sa malo svoje domaće. Da me nije mrzelo, mogao sam da napravim dvadesetak tegli, ovako je ispalo 5-6. Paprika bila nikad jeftinija.
Link to comment

hm™, meni je u odnosu na vecinu kupovnih ajvara ovaj poprilicno pristojan. 3 od 5 zvezdica.da je ljustena paprika pre stavljanja, dao bi mu 4 od 5.glede zacinjenosti posve sam zadovoljan.

Link to comment
pa nema leba nista kupovno od zimnice da pridje domacem, sem krastavaca. skroz drukciji koncepat.
-1jopet, ajvar od FL-a bolji od 50% domaćeg koji sam probao
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...