Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

možda sam zvučao grubo ali suštinski ne vidim problem sa reklamom. prekid trudnoće je pravo svake trudne žene i bezbedna medicinska procedura. ukoliko navedena klinika ispunjava sve uslove za obavljanje medicinskih procedura koje zahtevaju nadležni organi, ne vidim problem sa reklamiranjem.zašto se ovo razlikuje od popusta koji dobiješ npr. za pregled kod interniste ili za uklanjanje mladeža uz svaku kupovinu u Rodiću?nažalost, siguran sam da je ušteda od 7000 din značajna za većinu devojaka koje su odličile da prekinu trudnoću.

Link to comment
O tome i pričam, zašto je nenormalno da je sve skuplje u fabričkom diskontu (proizvodna cena) nego u Rodiću (prodajna cena + marža + PDV).
Zato što sam često viđao deo ugovora/dogovora - da ne može nigde da bude niža cena nego kod njih.*I onda lepo fabrička prodavnica ima cenu koja je bliska ceni kod veletrgovca, samo malo viša.*-neki od lanaca
Link to comment

BN Bos na Galenici (bus 84 staje ispred, prva stanica kad skrene levo sa Batajničkog druma/Cara Dušana, nepromašivo) danas ima neki kao shopping day/night, 20% na sve (obuća i odeća). Sportska oprema Đak je tu u prizemlju, i oni daju 20% na sve (proverio, piše na vratima), Puma, PlanetaSport, Converse i još neke radnje su na spratu, nisam proveravao ali bi trebalo da i kod njih bude popust... Danas vanredno rade do 23h.

Link to comment
:isuse: za meneJa kupovao u prodavnici po 140
Pride buvljak ima veci izbor vrsta ove cokolade. Ja sam nabavljao samo crnu i belu s lesnicima.Edip: Na istom mestu kupovati Kinder Bueno (55-60 kinte) i Nutelu, ali ne i npr Lindt, koji je skuplji nego u radnjama. Edited by placenik
Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to ima, al za manje para: recesivni topik!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...