October 31, 201213 yr i crkva je Božja kuća a od Boga ni traga u njoj Edited October 31, 201213 yr by maheem
November 1, 201213 yr i crkva je Božja kuća a od Boga ni traga u njoj Nisi dobro trazio- opsuj nesto popu i oma ces videti svoga Boga...
November 1, 201213 yr Čini mi se da se prvi put pojavila domaća vicks mast na tržištu. Provick u Liliju188 din. Dobra za začepljen nos i ostale simptome prehlade.
November 3, 201213 yr Deleze ajvar, Bonum Skoplje prouzvođač, izuva od kvaliteta, i sve to za samo 134 kinte
November 3, 201213 yr da pitam vas što znate sve o računarima: A-Data CH94 eksterniHDD 500GB USB2.0 5400r/pm za 6200 RSDvredi li?
November 5, 201213 yr Koja je to firma, neki kinez? Pazi da ti ne rikne za par m, sa sve dragim podacima.Btw, žena svratila malopre do Soko Štarkovog diskonta ispred fabrike, da overi. Sve je po dinar-dva skuplje nego u Rodiću.
November 5, 201213 yr naravno da je kinez. onaj tajvanski. uzeo sam ga u win-winu u ulici. komšijska diskontna cena 6271 dinar. garancija je dve a ne tri godine kako piše na sajtu. podaci: pa, da pakujem filmove na njega.http://www.winwin.rs/racunari-i-komponente/racunarske-komponente/externi-hard-diskovi/eksterni-hard-disk-hdd-external-2-5-500gb-a-data-ch94-8mb-usb-2-0-beli.html
November 5, 201213 yr Btw, žena svratila malopre do Soko Štarkovog diskonta ispred fabrike, da overi. Sve je po dinar-dva skuplje nego u Rodiću.To sam i ja primetio, u prodavnici se "pravdaju" na rabat/maržu ili tako nešto.
November 5, 201213 yr Deleze ajvar, Bonum Skoplje prouzvođač, izuva od kvaliteta, i sve to za samo 134 kinte+1
November 5, 201213 yr To sam i ja primetio, u prodavnici se "pravdaju" na rabat/maržu ili tako nešto.Kakav rabat i marža u fabričkom diskontu?
November 5, 201213 yr Kakav rabat i marža u fabričkom diskontu?to se i ja pitam!!(valjda te velike kuće dobijaju bolju cenu kad kupuju naveliko - nemam pojma, nisam najbolje razumeo) Edited November 5, 201213 yr by eye of the beholder
Create an account or sign in to comment