Jump to content
IGNORED

Borac, Cacak, pranje ruku u Moravi


б1lme3

Recommended Posts

Grozan je. Svaki put kad baci onu pogacicu, jedno dete ne opere ruke u Moravi.

 

Najcrnje je sto je, koliko ja znam, najplaceniji igrac u timu.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

spor je mnogo malina u izmenama, ne samo na ovoj utakmici, morao bi cesce da rotira

nije da borac ima mnogo mogucnosti, djokovica je tuzno gledati koliko se muci da prevede loptu samo, novakovicu je dati u ruke je tek lutrija, carapa uz svu borbenost, odrbanu, trcanje takodje nikako nije za to, bez lopeza i uz ovakvog hejla, mozda najbolje curcica da pusti

lesic je car, smailagic je skocniji od svih duplo, savu bukvalno moze preskociti, ali ovaj opet makar u napadu radi posao

neka petorka curcic/djokovic, carapic, tomasevic, pecarski, lesic je verovatno najbolje sto moze izvesti, a mislim da to uopste nismo videli

bzvz je da izgube ovako "bez ispaljenog metka"

Link to comment

ali ovaj hr komentator

jbt, gde iko ikad nalazi takve likove da prenose kosarku

maltene ko onaj car sa rtv iz novog sada, sto bi od finala nba napravio atmosferu kao na sahrani

Link to comment
6 minutes ago, pbg12345 said:

ali ovaj hr komentator

jbt, gde iko ikad nalazi takve likove da prenose kosarku

maltene ko onaj car sa rtv iz novog sada, sto bi od finala nba napravio atmosferu kao na sahrani

Lazo Bakmaz.:lolol:

  • Haha 1
Link to comment

ali cemu sluze ove aba konferencije za novinare

bukvalno se ne secam kad je neko postavio pitanje, treneri formalno cestitaju posle utakmice, par fraza i to je to

 

jbt, malinu niko da pita sta je sa lopezom, jos on sam pomenuo da je ovaj mnogo nedostajao

 

takodje nikakvih vesti nedeljama iz kluba o zdravlju dude i radovana, kad se mogu ocekivati

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...