Jump to content
IGNORED

Borac, Cacak, pranje ruku u Moravi


б1lme3

Recommended Posts

najbolje izdanje u ovom poluvremenu borca definitivno, sad dal je samo do mornara ne znam jbg

koristi se prednost pod kosem, igraju se timske akcije, ne ovisimo toliko o (iznudjenom)sutu za 3

u odbrani bas agresivni i dosta bolje kretanje deluje, ima propusta, ali ima i mnogo pravovremene pomoci

 

ova petorka sa pecarskim na 5, a tomasevicem na 4 je zanimljiva, jer mornar od visokih kao pretnju ima samo smita

 

jeste par lopti letelo na 7 metara, ali mi se cini da su opet bile 2,3 situacije gde nekoliko borcevih igraca ide na defanzivni skok i sami sebi smetaju

to se ponavlja od prve utakmice, nije mi jasno da to ne mogu resiti

 

hejl ko june, imao je onu jednu ekstra reakciju, ali uglavnom ispada u pocetnoj fazi odbrane, napred isto nista, nije njegovo vece ocigledno

bilo bi dobro da dobijemo nesto od njega u drugom poluvremenu

Edited by pbg12345
Link to comment

Idi bre Marinkovicu u penis tunjavi! 

 

Kao i protiv Igokee, brljave kad se otvara sansa da se prelomi utakmica. Lautaro zaboravio da dodaje, ostali da ubace otvoren sut.

Link to comment

Nema. Na svetu.

 

Ajde sto je prespor, nego sto je promasio jedno pet suteva na obrucu.

 

Morace Sava da cupa.

 

Najlepsi sut!

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Zasto sad vraca popularnog Pecharskog?

 

"Zargonski receno heat check trojka Mihaliovica" - :sutirao trojke 1/4 dotad, sat vremena nije dao kos;

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Prezivese ovo bombardovanje u cetvrtoj zahvaljujuci kosevima na bazi kurca. Svaka nicija lopta je otisla Borcu. Ludi Lautaro na 12 razlike i 2.5 minuta do kraja umesto da izduva loptu, zalece se preko celog terena. Tu se videlo da nema kontrolu u ovoj zavrsnici. Al ajde, makar je ubacivao bacanja. 

Link to comment
3 minutes ago, J.R. Cash said:

Prezivese ovo bombardovanje u cetvrtoj zahvaljujuci kosevima na bazi kurca. Svaka nicija lopta je otisla Borcu. Ludi Lautaro na 12 razlike i 2.5 minuta do kraja umesto da izduva loptu, zalece se preko celog terena. Tu se videlo da nema kontrolu u ovoj zavrsnici. Al ajde, makar je ubacivao bacanja. 

i on i hejl su bas "divlji" valjao bi tu neko iskusan radi kontrole

eventuano kad se vrate radovan i sanadze, to je potpuno drugacija bekovska linija

 

ali meni je utisak sa cim je ispod kosa mornar usao u ligu

hteo sam i pre utakmice pisati da nam je tu sansa, ali odustao, jer obicno kad se prokenjam, dobijemo po usima

jbt sava i pecarski 38 poena, 6/6 za 3 i 6 ofanzivnih za zajednickih 40ak minuta :smiley_hail:

 

 

zele rutinski melje ove nesrecnike

bilo bi bas lepo da izbore kls

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...