Jump to content
IGNORED

Borac, Cacak, pranje ruku u Moravi


б1lme3

Recommended Posts

e jbg, fino otvorili i onda potpuni raspad

ni sa lopezom nam napad nije nesto, sa ilijom je vec lutrija dal cemo uputiti sut na kos, ako uopste prevedemo preko pola

lesic nikako ne moze protiv kamenjasa

Link to comment

axaxaxa

kakva trojka lopeza

ali svaka cast na pasu novakovicu, koliko me puta igraci iznerviraju u ovakvim situacijama kad sami sutiraju sa svoje polovine, a imaju sasvim dovoljno vremena da dodaju saigracu koji je i u boljoj poziciji nego lopez malopre

 

solidnih +7

ako bas ne polude vinjales i sut mekgija moze se ovo dobiti

Link to comment

jbt, cibona dobila 40 razlike krku

taman su bili pali i sad takva pobeda koja ce im dati krila i rasterecenost

cenim da su sanse u najboljem slucaju po borac pola/pola

 

 

nego @J.R. Cash gledam nesto statistiku lige

timske blokade, borac najlosiji sa ukupno 6 blokada na 7 utakmica, daaaaleko najslabiji u ligi u tom segmentu

vodeca mega npr ima 38

atleticni smo ko penzioner pred spavanje :D 

 

u tom smislu, bilo je bas tuzno posmatrati onih nekoliko minuta lesica protiv kamenjasa

 

 

 

 

 

inace, juniori i kadeti nastavljaju dominaciju i jedni i drugi su na 3:0, dobijaju protivnike sa 40ak razlike

deluje da ce uz zvezdu i megu u obe selekcije biti kandidati za titule

 

 

zele i cacak94 standardno pobedili

zele je na 5/1 i sledece kolo gostuje neporazenom hercegovcu, jako bitna utakmica

 

cacak94 je na 6/0, kako je spartak kiksirao i ima dva poraza, drugi u njihovoj grupi je pirot kog je cacak u prvom kolu dobio 30ak razlike

sledece kolo igraju protiv beovuka i izvesno ce prvi deo prvog kruga zavrsiti na prvom mestu

 

curcic opet lose odigrao, ovaj put bez poena

pa je igrao i u nedelju (po prvi put ove sezone) za juniore borca

Link to comment

Ovo pranje ruku u Moravi mi je isto kao ono da je Zadar izmislio kosarku. Cacak je u svojoj istoriji dao 2 igraca, Kicanovica i Obradovica, tu se prica zavrsava.

Lozenje obicno.

 

Borac volim i gledam kad mogu, ali me smaraju ti mitovi o Cacku kao kosarkasmom gradu.

  • Tužno 1
Link to comment
On 9.11.2021. at 17:03, Banjo said:

Ovo pranje ruku u Moravi mi je isto kao ono da je Zadar izmislio kosarku. Cacak je u svojoj istoriji dao 2 igraca, Kicanovica i Obradovica, tu se prica zavrsava.

Lozenje obicno.

 

Borac volim i gledam kad mogu, ali me smaraju ti mitovi o Cacku kao kosarkasmom gradu.

 

Ајооој... А таман сам почео да осећам неку емпатију с тобом, брате мој цигањски...

 

Молим те, уздржи се од оваквих изјава на кошаркашким темама. Борац је велики клуб, значајно име екс-ЈУ и српске кошарке, дао је више десетина репрезентативаца и неколико великана европске и светске кошарке. У најмању руку заслужује дужно поштовање као клуб, а његови навијачи имају свако право да му се радују и најпохвалније пишу и о клубу и о граду.

 

Камо среће да у сваком месту већем од 50К становника имамо по један клуб реномеа Борца, NBA не би никоме требала

 

П.С. Све ово написано једнако важи и за Задар. Као пресликана прича, само са оне стране Велебита и Динаре

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

 

Jeste Zeljko sad najtrofejniji i najveci trener u Evropi a i a Kica je bio opak igrac.. nisam ga gledao ali vidim brojke.. ako su njih dvojica dovoljni da neki grad dobije epitet kosarkaski, molim lepo. Ja samo kazem da Cacak nije dao reprezentativca u kosarci vise od 30 godina.

Nema Cacak 50k nego 100k.. sta onda reci za Trebinje koje ima 20k stanovnika a dali su, Danilovica, Bodirogu, Radmanovica, Gurovica.. Za Tarlaca nisam siguran.

 

I ova moja kritika nije uperena protiv nekoga licno i ne vidim razlog da se neko nadje uvredjen.

Link to comment
15 minutes ago, Banjo said:

 

Jeste Zeljko sad najtrofejniji i najveci trener u Evropi a i a Kica je bio opak igrac.. nisam ga gledao ali vidim brojke.. ako su njih dvojica dovoljni da neki grad dobije epitet kosarkaski, molim lepo. Ja samo kazem da Cacak nije dao reprezentativca u kosarci vise od 30 godina.

Nema Cacak 50k nego 100k.. sta onda reci za Trebinje koje ima 20k stanovnika a dali su, Danilovica, Bodirogu, Radmanovica, Gurovica.. Za Tarlaca nisam siguran.

 

I ova moja kritika nije uperena protiv nekoga licno i ne vidim razlog da se neko nadje uvredjen.

Da si rekao Milenko Savovic pa da covek pomisli da si rekao nesto istinito. Bukvalno nijedan od tih ljudi kosarkaski nema veze sa Trebinjem.

  • +1 2
Link to comment
19 minutes ago, Banjo said:

 Ja samo kazem da Cacak nije dao reprezentativca u kosarci vise od 30 godina.

Ima li smisla podsetiti te na Mireta Radoševića (iz Užica, ali igrao 3 godine u Borcu), Uroša Tripkovića i Marinovića koji su igrali za reprezentaciju, a čini mi se da je ih je bilo još. 

Link to comment
1 minute ago, Tinman said:

Ima li smisla podsetiti te na Mireta Radoševića (iz Užica, ali igrao 3 godine u Borcu), Uroša Tripkovića i Marinovića koji su igrali za reprezentaciju, a čini mi se da je ih je bilo još. 

 

 

Urosa Tripkovica sam prevideo, nisam znao da je iz Cacka. 

 

Sad se setih da je Drazenov otac rodjen u nekom selu pored Trebinja, Jovan Petrovic.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...