Jump to content
IGNORED

Borac, Cacak, pranje ruku u Moravi


б1lme3

Recommended Posts

Imaju dva legit reprezentativca u Gnjidiću i Prkačinu, dva granična u Drežnjaku i Brankoviću, solidnog divljaka u Vildozi plus Gegić i Reuvers koji su odlični igrači za neki srednji ABA nivo.

 

A i najboljeg srpskog U40 trenera.

 

A slažem se da se naravno može igrati sa njima i da će biti tu oscilacija. 

 

 

Link to comment

Vidiš li ih kao potencijalno 5. mesto? Ili žešći hot take, da će i Budućnost zajebati? :D

 

Ja se smejao ćaletu kada mi je to za 5. mesto govorio još pre meča sa nama, sada posle par nedelja mi to ne deluje toliko nemoguće. Zavisi naravno koliko će se Igokea i Mornar stabilizovati.

 

@pbg12345

 

Izvini za off :D

Edited by Milošica
Link to comment



Borac moze da se poredi sa fmp-om, mozda.


Bogami, teško.
FMP deluje bolje u svakoj liniji.

A počinjem da sumnjam i u Malinu
Ljubav nije dovoljna

Mislim, pogledaj Brajsa samo. U FMP je bukvalno procvetao.

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Link to comment

ne treba biti prestrog, borac verovatno ima najmanji budzet u ligi, krpe se kako znaju i umeju. npr prosle sezone zadar, koji je bio davljenik™ isto kao i borac, imao je dva igraca koji kostaju kao ceo borac. meni je ovo ok tim, jedino je debeli sava bas totalno nepotreban, tu je trebalo da potraze nekog atleticnog koji skace i igra odbranu, poput proslogodisnjeg smita. ali verovatno je malina hteo rutinera sa poenima u rukama.

@pbg12345 sta je sa sanadzeom? vidim da se skida ali nije ulazio u prve dve. fale njegovi poeni.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ne znam jbg, k.r.cash kaze da je bivsi igrac

Mebi nije tako delovao prosle godine

Da, ta promena sava-smit bi znacajno promenila kompoziciju, onda bi mogao igrati sa smitom i pecarskim, marinkovicem, todorovicem u paru

Znacio bi smit zbog skoka, a jos vise zbog odbrane, moze da brani vise pozicija, a timsku bi verovatno digao na visi nivo, ipak mu je bila prva sezona u evropi

 

Link to comment

nije lesic los za par minuta protiv ovih losijih centarskih linija u ligi

samo ne sme dugo biti na parketu

 

ali defanzivni tandem u reketu pecarski lesic :D 

srecom pa mornar ima valjda najlosije visoke u ligi

Link to comment

Malina iznapusavao Halea sto nije napravio faul u kontri, a covek vec ima dva. Umesto da ga je nasiso kurcem kad je debilno napravio taj drugi. I inace izgleda kao da su ga probudili pre ulaska u igru.

 

Jeste da je Sava veci deo svoje smene igrao protiv izvesnog Gligorija Rakocevica, ali je bio dobar do momenta kad mu je Smith pokupio one ofanzivne skokove. Onaj leak out je bio prelep.

 

Borac odlicno reaguje posle oba Malinina tajmauta. 

 

Pecarski zbunio Gordica najsporijom mogucom reakcijom. Sava sa  koji kur... bravo! trojkom

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...