Jump to content
IGNORED

Borac, Cacak, pranje ruku u Moravi


б1lme3

Recommended Posts

Just now, Nikodije said:

Brao Borac, konačno dobra partija, Lopez, Hale i Pecarski odlični.

Borac jedini klub na svetu kojem leži Leon Štukelj, prošle sezone se pobedili tamo stoka razlike.

a tu si :D

hteo sam te "prozvati" ako sledecih sezona lopez ili hejl budu trpali u dresu nekog bogatijeg kluba da obratis paznju kako su ovo odigrali

 

 

moglo bi ovo bas znaciti na polhu samopuzdanja, so ovim glavnim napadackim opcijama, sto carapicu npr, koji je bas bio u grcu prethodne utakmice

u par navrata, naravno kad je sava, a ne marinkovic na terenu bilo je bas lepih akcija, dobrih blokova, kretnji, protoka lopte, jeste sa druge strane krkina odbrana, ali opet lepo je videti da se napokon sve ne svodi na iznudjena resenja

Link to comment

Evo egala, a da je iole krstenog napada bilo u prvoj cetvrtini, lagano se moglo i moralo otici na najmanje 15. Tu je Malina prerano izveo Lautara i uveo Djokovica, mada jeste Lopez imao dva falua.

 

Borac kad god igra s ovim hrvatskim krsevima, udje u  njihov ritam napadacke impotentnosti. Grozne utakmice koje Borac redovno gubi.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Jebeni Hale, jednu utakmicu dominira, na sledecoj kao da je dosao direktno iz kreveta nateran pod pretnjom batina. 

 

Ovi su se vratili bez ikakve energije, bez igre, samo zato sto Borac ne postoji. Podseca me na utakmicu iz Zadra. 

Link to comment

Ma ovo ne moze da se gleda. Lopez vezuje kriminalne odluke, Pecarski posle pogodjene trojke odbija da uzme sledecu otvorenu nego ulazi u dugu dvojku iz driblinga. Sramota od kosarke.

Link to comment
15 hours ago, Nikodije said:

Čini mi se da je ovaj Borac najslabiji srpski tim koji je igrao aba u ovih 20 godina.

zasto tu stati

najgori tim koji je uopste igrao aba ligu :rolleyes:

 

zapravo, da su poslednji sutevi na utakmicama protiv igokee i cibone imali drugaciji ishod, borac bi sad bio u 6 i to sa dve pobede vise od 7og, doduise i utakmicom vise, makar dok se ne odigraju preostale uitakmice kola

 

nisam gledao juce, bio prikovan za krevet, taman bez tenzija da odgledam snimak

raduje budjenje pecarskog

on je uz tomasevica u pripremnim bio ubedljivo najbolji strelac

sa druge strane sa tomasevicem se nastavlja suluda raspodela minuta, nista mi tu nije jasno, ali svakako igrac iz kog ekipa moze jos dosta dobiti

Link to comment
3 hours ago, pbg12345 said:

zasto tu stati

najgori tim koji je uopste igrao aba ligu :rolleyes:

 

 

kolicina kosarkaske nepismenosti kojom borac katkad isijava netipicna je za srpske klubove, zato sam im dao titulu najgoreg srpskog tima u aba ligi. borac je bas tezak za gledanje cisto kosarkaski, nevezano za rezultate, a to sto od ovakvog™ borca ima 2-3 slabije ekipe u ligi govori o ligi, a pre svega o hrvatskoj kosarci koja je ocigledno na putu amaterizacije.

Edited by Nikodije
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...