Jump to content
IGNORED

Borac, Cacak, pranje ruku u Moravi


б1lme3

Recommended Posts



 
 
Nidje veze.
 
Cibona ima veci budzet, nema tu sta da se poredi. Prkacin i Gnjidic su i dalje u Ciboni.


Ne, u Ciboni su oni koje Miško nije hteo

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Link to comment
koje im to prospekte odvela mega, leba ti? cibona ima neuporedivo vise kosarkaskog talenta u rosteru od borca, nema se cime vlada pohvaliti do sad u sezoni.
Pa odakle je došao Zubac, Rudan je u Bajern takođe otišao iz Cibone, Karlo je doduše bio u Cedeviti, a i Gnjidića zamalo nisu izgubili u Mornaru.

Cibona svakako ima širu bazu, ali je to takođe ostatak ostataka.j

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Link to comment

cacani, ne hvalite se:

 

Stručni štab je sastavljen od ljudi sa kojima je već radio, odnosno koji ga poznaju i znaju kako radi:

''Opredelio sam se za ljude koje dobro znam, koji su već radili sa mnom i znaju kako radim. Da ne moram da treniram njih, već da budu pravi pomoćnici. Da pomažu oni meni, a ne ja njima. Tu je Oliver Kostić koji je dugo godina bio sa mnom, u Limu, Moskvi, Crvenoj zvezdi i Bajernu. Ima iskustvo, zna šta ja hoću. On je moja produžena ruka koja može da objasni igračima šta je trener hteo da kaže, što je nervozan i što je radostan. Onda sam želeo da Marku Marinoviću dam šansu, nisam ni znao da je profesionalni trener i da ima dobre rezultate. On je izuzetan taktičar, motivisan, mlađi je od mene pa mi treba neko takav. Uzeli smo profesora doktora Trunića, jer kakav je to staf bez nauke. Imamo od svega po malo, ali smo svi ovde na probi i videćemo ko ide dalje a ko ne'', istakao je Kari, a onda se osvrnuo na protekli derbi:

 

:laugh:

Link to comment

kako je odigrao borac prvu i kako ovi sutiraju jos i prisojnih -7

sa krkom se definitivno moze igrati

ovo moze lagano otici na +30 za bilo koju ekipu u zavisnosti od pristupa

Link to comment
On 15.11.2021. at 23:36, Joe D said:

cacani, ne hvalite se:

 

Stručni štab je sastavljen od ljudi sa kojima je već radio, odnosno koji ga poznaju i znaju kako radi:

''Opredelio sam se za ljude koje dobro znam, koji su već radili sa mnom i znaju kako radim. Da ne moram da treniram njih, već da budu pravi pomoćnici. Da pomažu oni meni, a ne ja njima. Tu je Oliver Kostić koji je dugo godina bio sa mnom, u Limu, Moskvi, Crvenoj zvezdi i Bajernu. Ima iskustvo, zna šta ja hoću. On je moja produžena ruka koja može da objasni igračima šta je trener hteo da kaže, što je nervozan i što je radostan. Onda sam želeo da Marku Marinoviću dam šansu, nisam ni znao da je profesionalni trener i da ima dobre rezultate. On je izuzetan taktičar, motivisan, mlađi je od mene pa mi treba neko takav. Uzeli smo profesora doktora Trunića, jer kakav je to staf bez nauke. Imamo od svega po malo, ali smo svi ovde na probi i videćemo ko ide dalje a ko ne'', istakao je Kari, a onda se osvrnuo na protekli derbi:

 

:laugh:

Ovo je loš transkript iz gostovanja kod Kostića i Avdića. Kari gotivi Malinu kome je bio i trener, ja nisam razumeo da nije uopšte znao da je Marko trener, nije Kari diletant da tako nešto izjavi za svog pomoćnika, već da nije znao da je imao želju da to postane (dok ga je Kari trenirao). Čovek ga je navalio da je pametan, vredan, takmičar (mislim da je to, a ne taktičar), da se odavno međusobno poštuju, što je i očekivano jer ga je izabrao za pomoćnika, a iz ovog transkripta ispada da se sprda sa njim.

Link to comment

Brao Borac, konačno dobra partija, Lopez, Hale i Pecarski odlični.

Borac jedini klub na svetu kojem leži Leon Štukelj, prošle sezone se pobedili tamo stoka razlike.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...