Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Avganistan

Featured Replies

1 hour ago, Leia said:


Ovog istog? :rolleyes:

 

720DB091-256E-4069-B8DF-98AEBF3C3915.jpeg

Jeste, baš istog tog. I? 

  • Replies 1.1k
  • Views 108.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Time Crisis
    Time Crisis

    Da otpočnu bili bi verovatno primljeni pre nas

  • Ovo sa Masudovim sinom treba da se vidi kuda ide. Drago mi je i da je bivši potpredsednik Saleh sa njim. On mi je ostavio dobar utisak. Uvek lepo sređen, sa kravatom. Žestoko se protivio Talibanima. Č

  • Pravi zaokret u američkoj spoljnoj politici će biti onda kada povuku trupe iz Nemačke, Japana, Bahreina, Gvantanama, Kosova i ostalih zemalja i lokacija gde kampuju decenijama. Ovo u Avganistanu je sa

Posted Images

7 minutes ago, dragance said:

Jeste, baš istog tog. I? 

 
“Pa sta?” ?Usao u tebe duh Tome Nikolica? :D

 

Pa tad nije pravio atentate po zapadu/kod nas.

9 minutes ago, dragance said:

Pa tad nije pravio atentate po zapadu/kod nas.


Eto, a nekad bio dusa od coveka, hrabar borac i dobar drug. Sto ti je zivot! :D

24 minutes ago, Leia said:


Eto, a nekad bio dusa od coveka, hrabar borac i dobar drug. Sto ti je zivot! :D

 

Ne ucitavaj mi gluposti. Jedva se suzdrzavam i ovako. :) 

44 minutes ago, dragance said:

Pa tad nije pravio atentate po zapadu/kod nas.

 

27 minutes ago, Leia said:

Eto, a nekad bio dusa od coveka, hrabar borac i dobar drug. Sto ti je zivot! :D

Pa da, tad je rokao Ruse, naravno da je bio ortak i peace maker, obučavali ih i naoružavali...

'Rani kuče da te ujede :rolleyes:

Pa rokao ih je po Avganistanu. Ne po Rusiji. Zar je razlika toliko tesko uocljiva?

Ko zna zašto mu je Pakistan prirastao srcu... da ga nisu ipak podmentuli Talibanima kao i WMD Iračanima?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Joj boze Dragance… neka, bolje nastavi s nekim drugim, ne ucitavam ti nista nego se zavitlavam, nisu mi narocito ubedljivi argumenti koje nudis. Ne zameri :)

8 hours ago, chandra said:

Sloboda veroispovesti je ljudsko pravo. Ali sta ako ta veroispovest nalaze stvari suprotne ljudskim pravima? 

 

Vrlo je jednostavno, ljudska prava > verski običaji. Jer u suprotnom nakon nekoliko ustupaka dolazimo do npr. odsecanja klitorisa - da li ćemo tek tu da pravimo presedan, ili na nazovi banalnom primeru kao što je pokrivanje lica?

 

Takođe, užasno bitan faktor je preskočen - gde i kome se postavljaju ova pitanja. Zašto bi dansko društvo npr. ikada i razmatralo regresiranje vladavine demokratije i ljudskih prava zarad verskih običaja grupe ljudi koje niko nije puškom terao da postanu deo tog društva? Ako je tvrdi intervencionizam u cilju prosvećivanja "zadrtih" neprihvatljiv ili makar kontroverzan, zašto bi iko bio ok sa mekim procesom obrnutog ishoda?

 

4 hours ago, Roger Sanchez said:

Ne sumnjam da bi se mnoge zapadne i sjevernoameričke zemlje rado riješile i naše balkanske supkulture, samo trebaju naći nešto totemično, npr. slušanje Halida ili Dare Bubamare

 

Uspeo si nekako da povučeš paralelu između šunda i šovinizma, alal vera.

1 minute ago, mlatko said:

Ko zna zašto mu je Pakistan prirastao srcu... da ga nisu ipak podmentuli Talibanima kao i WMD Iračanima?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

Jesu, a Blizanci su sami pali od podmetnutog eksploziva, a sve Jevreji su bili obavesteni unapred. 

Daj, ne lupetaj.

2 minutes ago, Leia said:

Joj boze Dragance… neka, bolje nastavi s nekim drugim, ne ucitavam ti nista nego se zavitlavam, nisu mi narocito ubedljivi argumenti koje nudis. Ne zameri :)

 

Ok, dva puta sam bio blizu atentata koji su pravili po Francuskoj i Engleskoj. Jebem li ga, takve skotove treba satrati bez imalo pardona.

16 minutes ago, dragance said:

Pa rokao ih je po Avganistanu. Ne po Rusiji. Zar je razlika toliko tesko uocljiva?

I Čečeniji, Dagestanu i ostalim Nagorno Karabasima, al' da ne sitničarimo...

16 minutes ago, dragance said:

 

Ok, dva puta sam bio blizu atentata koji su pravili po Francuskoj i Engleskoj. Jebem li ga, takve skotove treba satrati bez imalo pardona.


A jebem li ga i ja, kako je neki takav lik ikada mogao biti hvaljen kao nekakav heroj i borac za slobodu? Nego i najgori terorista moze da se kuje u zvezde ako se bije s Rusima, pa se posle neki “iscudjavaju” otkud terorista pravi teroristicke napade.
Ti se barem iscudjavas iskreno :ph34r:

Ili ti izgleda normalno da se neko tako “reformise” po potrebi, ne znam vise…

Edited by Leia

Ne iscudjavam se za to. CIA i njihova govna i projekti...nije im prvi put da naprave monstruma.

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.