Jump to content
IGNORED

Avganistan


Bojan

Recommended Posts

24 minutes ago, Leia said:


Eto, a nekad bio dusa od coveka, hrabar borac i dobar drug. Sto ti je zivot! :D

 

Ne ucitavaj mi gluposti. Jedva se suzdrzavam i ovako. :) 

Link to comment
44 minutes ago, dragance said:

Pa tad nije pravio atentate po zapadu/kod nas.

 

27 minutes ago, Leia said:

Eto, a nekad bio dusa od coveka, hrabar borac i dobar drug. Sto ti je zivot! :D

Pa da, tad je rokao Ruse, naravno da je bio ortak i peace maker, obučavali ih i naoružavali...

'Rani kuče da te ujede :rolleyes:

Link to comment

Ko zna zašto mu je Pakistan prirastao srcu... da ga nisu ipak podmentuli Talibanima kao i WMD Iračanima?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Joj boze Dragance… neka, bolje nastavi s nekim drugim, ne ucitavam ti nista nego se zavitlavam, nisu mi narocito ubedljivi argumenti koje nudis. Ne zameri :)

Link to comment
8 hours ago, chandra said:

Sloboda veroispovesti je ljudsko pravo. Ali sta ako ta veroispovest nalaze stvari suprotne ljudskim pravima? 

 

Vrlo je jednostavno, ljudska prava > verski običaji. Jer u suprotnom nakon nekoliko ustupaka dolazimo do npr. odsecanja klitorisa - da li ćemo tek tu da pravimo presedan, ili na nazovi banalnom primeru kao što je pokrivanje lica?

 

Takođe, užasno bitan faktor je preskočen - gde i kome se postavljaju ova pitanja. Zašto bi dansko društvo npr. ikada i razmatralo regresiranje vladavine demokratije i ljudskih prava zarad verskih običaja grupe ljudi koje niko nije puškom terao da postanu deo tog društva? Ako je tvrdi intervencionizam u cilju prosvećivanja "zadrtih" neprihvatljiv ili makar kontroverzan, zašto bi iko bio ok sa mekim procesom obrnutog ishoda?

 

4 hours ago, Roger Sanchez said:

Ne sumnjam da bi se mnoge zapadne i sjevernoameričke zemlje rado riješile i naše balkanske supkulture, samo trebaju naći nešto totemično, npr. slušanje Halida ili Dare Bubamare

 

Uspeo si nekako da povučeš paralelu između šunda i šovinizma, alal vera.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, mlatko said:

Ko zna zašto mu je Pakistan prirastao srcu... da ga nisu ipak podmentuli Talibanima kao i WMD Iračanima?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

Jesu, a Blizanci su sami pali od podmetnutog eksploziva, a sve Jevreji su bili obavesteni unapred. 

Daj, ne lupetaj.

Link to comment
2 minutes ago, Leia said:

Joj boze Dragance… neka, bolje nastavi s nekim drugim, ne ucitavam ti nista nego se zavitlavam, nisu mi narocito ubedljivi argumenti koje nudis. Ne zameri :)

 

Ok, dva puta sam bio blizu atentata koji su pravili po Francuskoj i Engleskoj. Jebem li ga, takve skotove treba satrati bez imalo pardona.

Link to comment
16 minutes ago, dragance said:

Pa rokao ih je po Avganistanu. Ne po Rusiji. Zar je razlika toliko tesko uocljiva?

I Čečeniji, Dagestanu i ostalim Nagorno Karabasima, al' da ne sitničarimo...

Link to comment
16 minutes ago, dragance said:

 

Ok, dva puta sam bio blizu atentata koji su pravili po Francuskoj i Engleskoj. Jebem li ga, takve skotove treba satrati bez imalo pardona.


A jebem li ga i ja, kako je neki takav lik ikada mogao biti hvaljen kao nekakav heroj i borac za slobodu? Nego i najgori terorista moze da se kuje u zvezde ako se bije s Rusima, pa se posle neki “iscudjavaju” otkud terorista pravi teroristicke napade.
Ti se barem iscudjavas iskreno :ph34r:

Ili ti izgleda normalno da se neko tako “reformise” po potrebi, ne znam vise…

Edited by Leia
Link to comment
×
×
  • Create New...