Jump to content
IGNORED

Leo Messi: FCB->PSG & GOAT race


Mindaugas Žukauskas

Recommended Posts

Ima ova nova fora, ironija se zove, mislim... :fantom:

 

a pošto očigledno niko nije izračunao, moram ja da napišem tačan odgovor - 0 (nula) je broj LŠ koje je Mesi osvojio bez Injeste kao saigrača

Edited by Pantelija jr
Link to comment
16 minutes ago, Meazza said:

Nije mi jasno, prosle godine je trazio da ode a sad place.

Trazio zbog ovoga sto je Bartomeu uradio sa klubom i sad se pokazuje da je bio u pravu.

Link to comment

Zato sto nije bio zadovoljan saigracima koje je Bartomeu doveo i cinjenicom da je bacao ogroman novac na plate, izmedju ostalog i na njegovu? U svakom slucaju je trazio da ode i nije bio ovako sentimentalan oko toga.

Link to comment

Jok,al nemam volje da se natezem vise sa tobom oko njega,da malo pratis vise sam klub,znao bi sta je ovaj sve uradio,izmedju ostalog unajmio je PR firmu da pljuje po igracima na socijalnim mrezama.

  • -1 1
Link to comment
10 minutes ago, Bogotac said:

Jok,al nemam volje da se natezem vise sa tobom oko njega,da malo pratis vise sam klub,znao bi sta je ovaj sve uradio,izmedju ostalog unajmio je PR firmu da pljuje po igracima na socijalnim mrezama.

Tek ovaj sto lupa minuse:D

Link to comment
34 minutes ago, Milošica said:

1.Zidan

2.Maradona

3.CR

4.Mesi

5.Zuba/Pele

 

Tako nekako i nema tu šta mnogo da se menja.

 

Nisam nesto primetio da ljudi stavljaju Zidana na 1 mesto, svaka cast. Jedino ti je Pele na trecem, ili na drugom. 

 

  • +1 1
Link to comment

Na polju na kojem Mesi I CR7 dominiraju, tj klupskog fudbalu, Zidan je negde na lestvici kod Mijatovica - sve se na kraju svede na 1 gol u final CL. 

 

Zidanova klupska karijera je ozbiljno precenjene, ispunjena morem gresaka I podbacaja. Najkonzistentniji je bio u Bordou

Edited by dillinger
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...