Jump to content
IGNORED

Leo Messi: FCB->PSG & GOAT race


Mindaugas Žukauskas

Recommended Posts

19 minutes ago, goofs said:

A cuj, Dinho bi mozda legit bio u celoj ovoj prici da mu je karijera trajala ko njima dvojici. Ali nije, lik je prestao da igra ozbiljan fudbal u 28oj, partijao i verovatno, da, cepao čvarke i malrboro :D ima do talenta i fizike, ali i mnogo toga je u glavi, mentalno moras biti masina za ovako nesto

 

Pratio sam neke youtubere iz Barsinog tabora i bila je priča da tamo u klubu vlada raspršoj, da je ekipica preuzela klub i da ne jebu trenera dva posto i da ga sabotiraju ili ignorišu ako trazi od njih da se zalažu na treninzima. Pique je za novine izjavio kako on spava 4 sata (!), nema vremena za spavanje jer se bavi i biznisom. Tad je trener bio Setien, a sa prethodnim su se super slagali jer ih nije dirao. Dinho bi se super uklopio u ekipicu. 

Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

For the sake of conversation, moram da dodam da ni ovo baš nije istina:

 

Leo Messi leads the way as the player with most free-kick goals in Europe's top 5 leagues – but he's got the same number of such goals as Cristiano Ronaldo, 56.

 

1. Leo Messi (Barcelona, Argentina) - 56 goals

1. Cristiano Ronaldo (Juventus, Portugal) - 56 goals iz 3438 pokušaja

3. Hakan Calhanoglu (Milan, Turkey) - 27 goals

4. Miralem Pjanic (Barcelona, Bosnia & Herzegovina) - 26 goals

5. Aleksandar Kolarov (Inter Milan, Serbia) - 22 goals

 

:thumbsup:

Link to comment
8 minutes ago, Meazza said:

 

Pratio sam neke youtubere iz Barsinog tabora i bila je priča da tamo u klubu vlada raspršoj, da je ekipica preuzela klub i da ne jebu trenera dva posto i da ga sabotiraju ili ignorišu ako trazi od njih da se zalažu na treninzima. Pique je za novine izjavio kako on spava 4 sata (!), nema vremena za spavanje jer se bavi i biznisom. Tad je trener bio Setien, a sa prethodnim su se super slagali jer ih nije dirao. Dinho bi se super uklopio u ekipicu. 


Mislim da se to videlo i na terenu :D 

 

Dinho mi pade na pamet samo kao neko vrhunskog talenta koga nisu sjebale povrede nego glava, zasitio se covek fudbala i krenuo da juri neke druge stvari, videlo se sve to i u igri i po kilazi. Da je kojim slucajem bio masina ko ova dvojica pitanje je gde bi mu bio kraj. Ali brazilci su retko masine, oni su vise joga bonito fazon i cinjenica da su se makli iz favela im je dovoljna da budu zadovoljni svojim zivotom. Bar tako nekako ja cenim.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, ArleKino said:

Sa 32 godine je zabio dva gola Kloppovom Liverpoolu u onih 3-0.

 

A gde je bio u revanšu? Nigde, šetkao se i gledao kako mu tim prima četiri gola. Durio se zato što ga je Robertson klepio po glavi u prolazu dok je sedeo na travi a sudija to odbio da sankcioniše sa tri crvena kartona.

 

Ja nešto ne mogu da zamislim da bi Ronaldo bio tako nezainteresovan da izbegne istorijsku blamažu.

  • +1 2
Link to comment

+1 Kad ostali vide da se kapiten i najbolji igrac setka po terenu i odustaje, sta ce tek oni da rade? I posle neki pisu da je Mesi lider. Sta je uradio da pokrene ekipu da ne dozive istorijski poraz od Bajerna? Jel ide izraz "najveci sportista" uz nekog ko se seta u finalu takmicenja koje se igra tako retko i koje ce njega, njegov tim i njegovu zemlju zemlju upisati u istoriju? Jedno je kad ne uspes a dao si sve od sebe, drugo je kad ostavis saigrace na cedilu i ne boris se. 

Edited by Meazza
  • +1 1
Link to comment

Ajde bre dosta priče protiv Mesija! I neko pomenu Injestu, a koliko je Injesta osvojio LŠ bez Mesija? Tako je, nijednu! Dok je, s druge strane, Mesi bez njega osvojio čak...

 

oh, wait...

 

 

nisam objektivan, ne simpatišem ga iz razloga koje je @Meazza uglavnom već naveo, ali činjenice su neumoljive™ - radi se o nike & chipsy GOAT-u...

Link to comment
15 hours ago, dillinger said:

 

A ti navedi jednu jedinu Ronaldovu partiju koja moze da parira Mesijevim izdanjima u polufinalima CL 2011 I 2015 ili finalima 2009 I 2011. Ili da nabrojimo jedno pet El klasika de je razvalio

npr ono finale kupa kad je prvi put u karijeri igro 9 :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...