Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2021/22


Recommended Posts

6 hours ago, Random said:

Vodeći dvojac u klasiku simpatizira Svece, kud ide ovaj svijet...

 

ide u odličnom pravcu.

kad si video mene ili @Hobbit slayera da komentarišemo nepravilno dosuđene ofsajde ili nepostojeće penale na PL topiku ko neki?

da je sreće pa da naslednici Le Tisijera haraju tom nesretnom ligom svet bi bio lepše mesto. Brexit se ne bi desio, Calcio bi i dalje bio najbitnija liga, a PPP PL topik bi cvetao od drugarstva i džentlmenstva.

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Au dobar meč imasmo ja i FK Pastir, na kraju sam vodio +4, a on čekao Sona, sevale neke prečke, čuda, ali ostade Korejac suva kurca. Upisa čovek nula bodova sa drugim najboljim skorom u kolu.

 

A vidim i lider izgubio od fenjeraša zbog loše kapitenizacije. :nobles: Još se fenjeraš svojski trudio da izgubi ostavljanjem Rudiđera na klupi, ali away...

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
On 5.11.2021. at 16:01, Moća said:

S' obzirom da sam na dnu morao sam da izdivljam pa sta mi Bog da. Odo u drugu ligu naravno.

 

evo i ja sam ti pomogao koliko sam mogao, nadam se da je dovoljno

 

Link to comment
9 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Au dobar meč imasmo ja i FK Pastir, na kraju sam vodio +4, a on čekao Sona, sevale neke prečke, čuda, ali ostade Korejac suva kurca. Upisa čovek nula bodova sa drugim najboljim skorom u kolu.

 

A vidim i lider izgubio od fenjeraša zbog loše kapitenizacije. :nobles: Još se fenjeraš svojski trudio da izgubi ostavljanjem Rudiđera na klupi, ali away...

Tako da imamo novog lidera :fantom:

 

Sudija sviraj kraj!!!!

Link to comment
20 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Au dobar meč imasmo ja i FK Pastir, na kraju sam vodio +4, a on čekao Sona, sevale neke prečke, čuda, ali ostade Korejac suva kurca. Upisa čovek nula bodova sa drugim najboljim skorom u kolu.

 

A vidim i lider izgubio od fenjeraša zbog loše kapitenizacije. :nobles: Još se fenjeraš svojski trudio da izgubi ostavljanjem Rudiđera na klupi, ali away...

Tebra, fenjeras no more, hvaljen Pep koji je ostavio Rubena da uvene pa je raspomamljeni crni naci Rudi(ger) ušao i objasnio neke stvari neslanim gorgonzolama.

 

Kolo za preokret sezone.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Azdaja said:

Tebra, fenjeras no more, hvaljen Pep koji je ostavio Rubena da uvene pa je raspomamljeni crni naci Rudi(ger) ušao i objasnio neke stvari neslanim gorgonzolama.

 

Kolo za preokret sezone.

 

A ti pričaš o Brodu, a ja o Premeru. :D Al eto skoro pa identičan scenario u obe lige :blink:

  • Haha 1
Link to comment

divlja karta odigrana.

količina i verovatnoća za zajeb dignuta time na maks.

kad imam 2 izmene onda 2 gluposti mogu da napravim.

ovo je pucanje u nogu.

 

bitno da Ronalnda nisam prodao.

moja vera u njegovu glad za golovima po cenu raspada rođenog tima je nepresušna.

Link to comment

Ko je video danasnji promasaj Aubamejsnga video je moju sezonu u fantaziju. Smit Rou glavom, golman odbija na nogu Aubi i ovaj masi prazan gol sa 2m. Naravno da imam obojicu i naravno da je Auba kasnije dobio zuti.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...