Jump to content
IGNORED

Случај Петница


Recommended Posts

Just now, Rowanoke said:

A koji se to muskarac zalaze za to? 

Koliko ih je takvih? 

 

Izuzetak koji potvrdjuje pravilo

 

Pa sta ako su takvi muskarci u manjini? Guess what - ljudi koji vole pravdu i istinu su uvek u manjini, ali hvala Jupiteru postoje i vazno je da postoje jer bez njih bi bilo neopisivo gore na ovom svetu. Naravno da su izuzeci bitni, osim toga, zar identity politics nije upravo protiv svih generalizacija o ljudskim bicima? 

  • +1 6
Link to comment
Just now, Meazza said:

 

Pa sta ako su takvi muskarci u manjini? Guess what - ljudi koji vole pravdu i istinu su uvek u manjini, ali hvala Jupiteru postoje i vazno je da postoje jer bez njih bi bilo neopisivo gore na ovom svetu. Naravno da su izuzeci bitni, osim toga, zar identity politics nije upravo protiv svih generalizacija o ljudskim bicima? 

Ma nije sto su u manjini, nego sto ih nema.

 

Jedino mesto koje je imalo drzavnunpodrsku abortusa je Kina, i sta se desilo? Cim su saznali da je plod zenslki, abortirali bi ga. 

Link to comment
7 minutes ago, Rowanoke said:

Ma nije sto su u manjini, nego sto ih nema.

 

Kako ih nema kad je abortus legalan u skoro svim zemljama severne hemisfere? Ne bi bio legalan da i muskarci poslanici nisu glasali za takav zakon. Zasto bi glasali za to ako su protiv abortusa i kontracepcije?

Link to comment
1 hour ago, stray cat said:

 

 

Ne znam da l' je privilegija roditi se kao muško: za tako nešto bih morao da imam i iskustvo života kao žena.

 

 

 

Evo ja imam iskustva bivanja ženom i kažem ti da jeste, a i naziv ove teme ti kaže da jeste, a i ne moramo da se rodimo kao nešto da bismo uvideli da se nešto događa, dovoljna je bazična empatija i otvorenost da se saslušaju iskustva onih koji jesu.  

 

 

 

 

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

Mislim da masite temu. Ja recenicu razumem tako da se svaka zena rodjena danas, bilo gde, i dalje radja sa hendikepom tj. da se svaki muskarac rodjen danas, bilo gde, radja sa prednoscu koju izmedju ostalog (ali ne iskljucivo) odrzavaju i ovakvi bolesnici. Zeleo to svaki muskarac ili ne. Prosto je tako. 

  • +1 8
Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

zasto sam bio ubedjen da je makar ovo mesto postedjeno prisustva onih sto se kao po zadatku gadjaju parolama?

steta jebiga.

 

Isto, brt, isto. Očekujem da bi sledeća faza rasprave mogla da bude  "gde vam je ravnopravnost kad se utovara ugalj", šteta. 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, ToniAdams said:

cuti i uzivaj u benefitima koje nam donosi silovanje, dok jos mozes

Tebi kao muskarcu bi trebalo da bude jasno zasto silovatelji zena nisu omrzeni u ovom drustvu, a da silovana zena ce uvek imati zig. 

 

 

Muskarac koji ebe uvek ce biti smeker, pa makar i nasilnik.

Link to comment
12 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Silovatelji nisu omrznuti? To je baš preterano do besmisla.

Iskljucivo dece i drugih muskaraca. 

 

Gde si video da odrasla zrtva zena ima emocionalnu, psiholosku i drustvenu podrsku? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...