Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

15 minutes ago, pbg12345 said:

od 13:30

 

"Cela ta nova generacija... Ja Doncica ne poznajem dobro. Poznajem dobro Bogdana Bogdanovica i , da ne ponavljam sve ono sto je rekao Sale, sto je sve sto posto tacno, mislim da je on jedan od malobrojnih koji bi mogao da igra s nama u nasoj generaciji, kad je rec o igri, kad je rec o odnosu prema kosarci. Sto se tice drugih nije fer da komentarisem ako ih ne poznajem dobro. Ja ni Jokica ne mogu da kazem da poznajem bas dobro, ali znam ovo sto je rekao Sale" i onda prica neke anegdote o konjima, kako prica s konjima i kaze da covek koji voli konje ne moze da bude los covek i svi se smeju.

Edited by Meazza
  • Hvala 7
Link to comment
7 minutes ago, copkillah said:

 

Stičem utisak da je uložio veći trud od novinara :D

Živimo u klikbejt eri, Danilović je rekao da je Bogdanović jedan od retkih igrača koji bi po njemu mogli da igraju sa njima u toj staroj generaciji. Nije eksplicitno rekao da bi i Jokić mogao da igra i klikbejt bolid to izvuče kao zaključak. Slično kao i sa ovom izjavom o Jokiću juče, nije rekao da nije najbolji, u smislu bilo je boljih, već da nema smisla da se ere porede jer se sport mnogo izmenjao u poslednjih 50-60 godina i da svaka era ima nekog svog najboljeg. Naravno, najviše je iziritirao ljude što je naveo sebe kao jednog od najboljih u eri :D

 

dakle da se izvines uglednom novinaru :fantom:

 

najveci problem sa danilovicem je sto je predsednik kss, moze on privatno da trabunja stagod

jbt, pisemo o coveku koji je imao tradicionalnu srpsku svadju sa kumom zavrsenu potezanjem noza u stomak :ph34r:

 

srecom, ubedjen sam da ga kari, jokic i bogdan nista nece ni pitati ovo leto

  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, pbg12345 said:

jbt, pisemo o coveku koji je imao tradicionalnu srpsku svadju sa kumom zavrsenu potezanjem noza u stomak :ph34r:

 

Da, covek koji zivi taj zivot kaze "necemo vasarska nagadjanja". Moze vasarski zivot, ali nemoj da pricamo o najboljem kosarkasu.

Link to comment
17 minutes ago, pbg12345 said:

jbt, pisemo o coveku koji je imao tradicionalnu srpsku svadju sa kumom zavrsenu potezanjem noza u stomak :ph34r:

 

jel znaš uopšte ko je potegao nož i u čiji stomak?

  • +1 1
Link to comment

Dakle, negde izmedju :D Nije ga napušio kao što klikbejt novinar senzacionalizue ali nije da nema momenta - jedan vredno trenira a drugog ne znam dobro, voli konje lik. 

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, pbg12345 said:

kafanski ortak danilovica u danilovicev stomak

 

sta je tacno ovde problem?

 

ništa

 

što si onda potegao uopšte tu priču, da “baciš svetlo na lik i delo”

 

blic škola novinarstva, kriva je jer je nosila mini suknju

 

e

jasno je ko dan zašto danilović

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Mos said:

Dakle, negde izmedju :D Nije ga napušio kao što klikbejt novinar senzacionalizue ali nije da nema momenta - jedan vredno trenira a drugog ne znam dobro, voli konje lik. 

 

Bukvalno ne.

 

Link to comment
6 minutes ago, Glass Joe said:

Nego oće li nam friski osvajac prstena ići u Manilu ?

 

videcemo, ali nadam se da je ovaj danilovicev ispad malkice doprineo da ipak odluci da se posveti konjima. 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Glass Joe said:

Nego oće li nam friski osvajac prstena ići u Manilu ?

ne sme niko da ga pita :D 

 

mozda edin bude imao kakvu informaciju, ako ne pre u cetvrtak je podkast sa milosem jovanovicem

 

 

meni ono bogdanovo prisustvo na utakmici uliva nadu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...