Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

8 minutes ago, Micko8 said:

Pedja ,Rebraca, Divac, Bodiroga su bili bolji igraci od njega u istom tom periodu.

Pedja i Divac su tad igrali u nba, Rebrača i Bodiroga su bolje partije pružali u reprezentaciji, ali sto se klupske evropske kosarke tice Danilović je tad bio neprikosnoven, u Italiji je bio bog

  • +1 2
Link to comment

Danilovic pronadjen glup. Ponovo. Nije mu prvi put da izjavljuje ovo isto. Imao je istu glupu misao pre par godina da niko od trenutnih igraca ne bi igrao u reprezentaciji u kojoj su igrali on i ostali. 

Link to comment
1 hour ago, Glass Joe said:

Danilović je bio najbolji evropski kosarkas krajem 90tih kad se vratio iz NBA u Kinder

Au da, koja je lepota bila gledati Danilovica u Kinderu. Hvala sto si me podsetio :) 

Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Kada si ti bio najbolji igrac jugoslovenske kosarke ??? Ja se ne secam, bio si pri vrhu ali nikada najbolji ni u onoj velikoj ni u onoj okrnjenoj Jugoslaviji . Jos jedan sa nadimkom kiselo grozdje:) Realno ovaj covek ne moze u istu recenicu sa Jokicem  u bilo kojem istorijskom periodu :rolleyes: By the way,  niko  ni ne tvrdi da je Jokic najbolji evropski kosarkas svih vremena. On jos radi na svom rezimeu.

 

Sad sam naišao na ovo i ismijao sam se pošteno. Jedan od trenutka kad bih volio da je ta osoba, koja je izjavila zako nešto, tu i da mu se smijem u facu. Najviše zbog onog "pa ja".

Link to comment

Može da misli šta hoće privatno, može da bude i u pravu, može i da ide okolo po podcastima i priča to, ali ne kao predsednik saveza manje od dva meseca pre svetskog prvenstva.

 

Kari neverue. 

  • +1 1
Link to comment

Kada smo kod reprezentacije, posto sam ovu sezonu zapravo prvi put odgledao sve utakmice zbog league passa, na denver mislim a i dosta drugih utakmica, moram da kazem da su reprezentativna takmicenja obicna kita jer moze da se desi onaj sumrak kao protiv italijana i to je to. Ti isti italijani ne bi dobili nijednu drugu utakmicu da se igralo jos 10. 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
2 hours ago, Micko8 said:

Kada si ti bio najbolji igrac jugoslovenske kosarke ??? Ja se ne secam, bio si pri vrhu ali nikada najbolji ni u onoj velikoj ni u onoj okrnjenoj Jugoslaviji . Jos jedan sa nadimkom kiselo grozdje:) Realno ovaj covek ne moze u istu recenicu sa Jokicem  u bilo kojem istorijskom periodu :rolleyes: By the way,  niko  ni ne tvrdi da je Jokic najbolji evropski kosarkas svih vremena. On jos radi na svom rezimeu.

 

kako nije bio najbolji, od raspada dok ga nije presao bodiroga.

Link to comment
1 hour ago, djeneralche said:

Danilovic pronadjen glup. Ponovo. Nije mu prvi put da izjavljuje ovo isto. Imao je istu glupu misao pre par godina da niko od trenutnih igraca ne bi igrao u reprezentaciji u kojoj su igrali on i ostali. 

 

Odnosno Đorđević i on su rekli da bi samo Bogdan mogao da igra sa njima, a Jokić i Luka ne. :lolol:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
33 minutes ago, Mos said:

Može da misli šta hoće privatno, može da bude i u pravu, može i da ide okolo po podcastima i priča to, ali ne kao predsednik saveza manje od dva meseca pre svetskog prvenstva.

 

Kari neverue. 

 

možda hoće da motiviše Jokića, kao što ga je Mark Jackson zapalio da poludi ovako

  • Haha 1
Link to comment
12 hours ago, goofs said:

Da, da, tim više! Iz nekog razloga sam bio ubeđen da su pustili jednu Lebronu.

nije ti ostala metla uklesana u mozgu? razocaran sam goofs, veoma...

  • Tužno 1
Link to comment
10 hours ago, djeneralche said:

Kada smo kod reprezentacije, posto sam ovu sezonu zapravo prvi put odgledao sve utakmice zbog league passa, na denver mislim a i dosta drugih utakmica, moram da kazem da su reprezentativna takmicenja obicna kita jer moze da se desi onaj sumrak kao protiv italijana i to je to. Ti isti italijani ne bi dobili nijednu drugu utakmicu da se igralo jos 10. 

 

Kakva glupost, nokaut mecevi su kao kita, ajmo da ukinemo kosarku na OI, SP, EP, Evroliga isto govna da jede sa F4... 

 

Dok u NBA gde se igra na citavu seriju grupa gradjana sa 7 nedraftovanih igraca dodje do finala Boga pitaj kako, od plejina pa naredne 3 serije nisu znali cime su zasluzili da se nadju u finalu pa su nam zato tamo priredili takvu antipropagandu kosarke, takvo ciglarenje kakvo svet nije video... sad da se igra ponovo plejof ispali bi bukvalno od svakog protivnika lagano, dakle sranja se ne desavaju samo u nokaut sistemu, koji itekako ima svoju draz. Isti postoji oduvek pa su opet najkvalitetnije ekipe uglavnom nalazile nacin da odu jako do samog kraja, za 40 minuta se mogu sva sranja ispeglati kad imas kvalitet i muda. 

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...