Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Pa ako je Nolo otkačio SNS ko što se priča a Jokara i dalje inauguriše™, onda je vrijeme da oprostimo ružnu prošlost... I pripremamo kandidaturu... Nema tu onda dileme

Link to comment
51 minutes ago, 189- said:

samo nam treba djokovic vs jokic navijaci civil war

Bilo bi vise mrtvih nego u Ruandi. 

  • Haha 2
Link to comment

Naravno da ne, za Djokovica zna bukvalno cela nacija a Jokic je daleko manje popularan i ima mnogo manje simpatizera i kod nas i u svetu, mada se probija polako

  • +1 1
Link to comment

Da se radi o americkom fudbalu pa ajde, popularan samo u Americi a po svetu totalna kurcobolja, ali tenis je uz kosarku sport tik iza neprikosnovenog fudbala po popularnosti a Jokic svetlosnim miljama iza zemljaka mu koji je najbolji tenisac sveta ikad... Jbg, nije cak ni priblizno, ne treba ih uopste pominjati u tom kontekstu. 

Link to comment

Još je nerealniji taj stats zbog činjenice da Denver nije odigrao previše utakmica u ovom PO, ukupno pet poraza u četiri runde, imali su lufta još sedam utakmica da odigraju.

Link to comment
On 11.6.2023. at 23:59, 189- said:

samo nam treba djokovic vs jokic navijaci civil war

 

Ta podela je uveliko ugravirana u genetski kod. Partizani - Četnici, vakvinisani - avaksi, Seka - Jeca, Jokić - Đokovic. 

Edited by kralj
Link to comment
Quote

 

Ne mislim da je Jokić najbolji evropski košarkaš u istoriji. Oštro sam protiv bilo kakvog poređenja prošlih i sadašnjih epoha", rekao je Danilović.

Istakao je zbog čega ne želi da daje takve ocene.

"Svako vreme nosi neke svoje heroje. Nekada je najbolji bio Kića, pa je onda to bio Dražen, pa Kukoč, pa Divac, pa ja... Košarka se nekada igrala drugačije, postojala su druga pravila i nemoguće i neozbiljno je praviti takva poređenja", pojasnio je Danilović, pa zaključio:

"Stvarno me ne zanimaju ta vašarska nagađanja, ali nema dileme da je Nikola jedan od najboljih".

 

Kada si ti bio najbolji igrac jugoslovenske kosarke ??? Ja se ne secam, bio si pri vrhu ali nikada najbolji ni u onoj velikoj ni u onoj okrnjenoj Jugoslaviji . Jos jedan sa nadimkom kiselo grozdje:) Realno ovaj covek ne moze u istu recenicu sa Jokicem  u bilo kojem istorijskom periodu :rolleyes: By the way,  niko  ni ne tvrdi da je Jokic najbolji evropski kosarkas svih vremena. On jos radi na svom rezimeu.

Edited by Micko8
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Rebrača: Jokić je najbolji srpski košarkaš svih vremena

"Jokić je naš najbolji košarkaš svih vremena, verovatno i evropski. On je trenutno najbolji igrač sveta. Jokić je trenutno košarkaška anomalija, koji pokazuje da ne mora da bude fizički građen da bi uspeo. On je momak koji dominira ne samo asistiranjem i skokovima, već čini saigrače boljim, to je nešto neverovatno. Ja mu skidam kapu na svemu što je uradio i pokazao", dodao je Rebrača.

 

Rebraca je bio bolji kosarkas od Danilovica:)

Edited by Micko8
Link to comment
16 minutes ago, Micko8 said:

Kada si ti bio najbolji igrac jugoslovenske kosarke ??? Ja se ne secam, bio si pri vrhu ali nikada najbolji ni u onoj velikoj ni u onoj okrnjenoj Jugoslaviji . Jos jedan sa nadimkom kiselo grozdje:) Realno ovaj covek ne moze u istu recenicu sa Jokicem  u bilo kojem istorijskom periodu :rolleyes: By the way,  niko  ni ne tvrdi da je Jokic najbolji evropski kosarkas svih vremena. On jos radi na svom rezimeu.

Danilović je bio najbolji evropski kosarkas krajem 90tih kad se vratio iz NBA u Kinder

  • +1 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...