Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Pa tek je Šek anomalija. 

 

Na stranu što porfesionalni sport uopšte ne treba da bude ideal. Bolje neka budu modni kreatori i grafički dizajneri.

Link to comment

Gli, ti ili se razumes u kosarku mnogo manje nego sto je (bar meni) delovalo, ili baaas imas vremena i volje za long-term trol. :laugh:

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Greek Freak said:

Gli, ti ili se razumes u kosarku mnogo manje nego sto je (bar meni) delovalo, ili baaas imas vremena i volje za long-term trol. :laugh:

 

Nikad nisam ni rekao da se razumem, ja gledam NBA zbog atrakcije a EL i EP/SP zbog taktike, mada ne pricamo sad o tome uopste.

 

Eto neki mlitavi debeljko ce sad kao otici napaljen na basket sa drustvom misleci da ce da radi isto sto i Jokic i onda kad ga ispresavijaju ovi atletskiji drugari moze samo da se vrati kuci s traumama i u suzama. Vratice se igricama jace nego ikad, zbog besa ce da poveca broj killova u kanteru i kol of djutiju:lolol:

Link to comment
10 hours ago, Zli Gli said:

Pa dobro je rekao ovaj debeli americki fuzbaler, lazni Zion. Niko nece zbog Jokica poceti da trenira ili gleda NBA, realno, to njegovo guzenje u slou mousnu ocigledno daje rezultate ali je grozno za gledanje, hocemo novog Seka koji ukuca protivnika u kos i slomi isti, Hakima koji je bio poezija u pokretu, Admirala, Juinga i slicne mrge na petici... Ok, promenila se igra, sutira se 100 trojki po mecu, nema klasicnih centara, ali skini fet belac koji prima loptu na trojci, pravi blok, urucenje™, skenira kome da doda, guzi se usporeno i polaze, i tako u krug... Delotvorno ali jebeno dosadno za gledanje, makar u NBA treba svi da lete jbg.

 

Kapa dole za NBA dominaciju ali nije to to bez nekih Fiba trofeja a nismo bas toliko losi da sa njim tako dominantim ne uzmemo neku medalju. Ista prica za Janisa i Grcku, s tim sto je njemu jos teze jer mu sviraju one cuvene korake koji u NBA prolaze. Obojica reprezentativno go kurac a kao cine saigrace mnogo boljim, hau jes nou. Nekako se namece kao zicer da nece igrati SP, ne moze mnogo da dobije a moze mnogo da izgubi ako kao nas kao najbolji svetski igrac ne odvede do finala. 

 

Prilicno je bezveze sto si se kao i cela ekipa koja ga ne voli presaltao na rezervni polozaj od "nije i nece nikad uraditi nista u plejofu" na "ok osvojio je titulu, ali to nikog ne zanima". Bezveze bi bilo i da je tacno, ali nije. Cuo sam od gomile ljudi da bi mogli da ga gledaju od jutra do mraka, uostalom sve se plasim da su se klinci raniji lozili na  Dominiquea Wilkinsa a ne na Magica Johnsona ili Larry Birda. I to se sad ponavlja horski, to vam je valjda ono sto se na engleskom zove "being in denial". Samouverenost kroz poricanje stvarnosti.

 

K%C3%BCbler_Ross's_stages_of_grief.png

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
19 minutes ago, Zli Gli said:

Eto neki mlitavi debeljko ce sad kao otici napaljen na basket sa drustvom misleci da ce da radi isto sto i Jokic i onda kad ga ispresavijaju ovi atletskiji drugari moze samo da se vrati kuci s traumama i u suzama. Vratice se igricama jace nego ikad, zbog besa ce da poveca broj killova u kanteru i kol of djutiju:lolol:

 

Trolaš za zlatnu medalju, ali ajde da probam. Ne, naučiće da radom i disciplinom uz darovitost možeš da postigneš isto što i neki vrhunski atletičari, Da ne pričam što će proći bolje od svakog jocka koji ih malterira usput. 

 

 

 

Edited by Mos
  • -1 1
Link to comment
10 minutes ago, Mos said:

 

Trolaš za zlatnu medalju, ali ajde da probam. Ne, naučiće da radom i disciplinom uz darovitost možeš da postigneš isto što i neki vrhunski atletičari, 

 

 

 

Neće, da ti odmah odgovorim na ovo.

Ovo važi samo za vrhunski talentovane, ono 1 u 100k slučajeva

  • +1 2
Link to comment

Sa srecom im bilo, mada ne delim tvoje misljenje.

 

Ne mrzim Jokica ali jednostavno ne volim taj stil igre gde on dobija sve na mozak. Jbg, lepse mi za gledanje centar od 215 koji kuca manijacki, blokadom izbacuje loptu u tribine, pa kad se krljaju pod kosem i tuku i slicno... Znam da nema toga odavno i da imamo "centre" koji pucaju 6 trojki po mecu ali eto patim za tom krljazom. Ovo njegovo izigravanje pleja, stajanje na 6 metara od kosa i cekanje pasa za otvorenog sutera, onda oni usporeni dvokoraci gde valjda tom sporoscu zbunjuje cuvare... Jbg, nije bas lepo za svacije oko, prastajte. 

 

I bas iz tog razloga navijam da igra redovno za reprezentaciju, da vidimo tu dominaciju i sa drugim stilom kosarke, ali karina. Mislim da ni on ni Janis nece osvojiti nista bitno van NBA. 

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Neće, da ti odmah odgovorim na ovo.

Ovo važi samo za vrhunski talentovane, ono 1 u 100k slučajeva

 

Pomenuo sam darovitost. Ne pričam o rando debeloj deci na čipsu, to je valjda jasno. Njima neće pomoći ni Jordan, svakako. 

Link to comment

Pre svega, ekstremno je tupavo misliti da je Jokić jedini debos koji je uspeo u NBA. Samo pogledati Ziona ili npr Dončića koji ima tipa 10kg viška i u toj atraktivnoj NBA pravi skoro tripl dabl u proseku u sezoni. 

 

Ove priče oko Jokare su toliko glupave, prošli smo ih 100 puta. Dajte da izbegnemo to nekako. Sa jedne strane, užasno je neprijatno čitati šta Gli piše, i problem je što isto toliko iritira, al ako niko ne bude odgovarao, možda prestane. A ako bude(mo) odgovarali, napisaćemo svi sve isto 158i put. 

 

 

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment
2 minutes ago, Mos said:

 

Pomenuo sam darovitost. Ne pričam o rando debeloj deci na čipsu, to je valjda jasno. Njima neće pomoći ni Jordan, svakako. 

 

 

Darovitost, kapiranje igre i anticipiranje protivnika  kakve ima Jokić neće se skoro pojaviti na sceni. Plus je on fizički odlično građen za košarku, jedino što nije atletičan.

T

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...