Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

2 hours ago, 189- said:

royce white profesionalni nba kosarkas koji se bojao letenja avionom.

Imao je ozbiljne psihicke probleme

Link to comment

Pa dobro je rekao ovaj debeli americki fuzbaler, lazni Zion. Niko nece zbog Jokica poceti da trenira ili gleda NBA, realno, to njegovo guzenje u slou mousnu ocigledno daje rezultate ali je grozno za gledanje, hocemo novog Seka koji ukuca protivnika u kos i slomi isti, Hakima koji je bio poezija u pokretu, Admirala, Juinga i slicne mrge na petici... Ok, promenila se igra, sutira se 100 trojki po mecu, nema klasicnih centara, ali skini fet belac koji prima loptu na trojci, pravi blok, urucenje™, skenira kome da doda, guzi se usporeno i polaze, i tako u krug... Delotvorno ali jebeno dosadno za gledanje, makar u NBA treba svi da lete jbg.

 

Kapa dole za NBA dominaciju ali nije to to bez nekih Fiba trofeja a nismo bas toliko losi da sa njim tako dominantim ne uzmemo neku medalju. Ista prica za Janisa i Grcku, s tim sto je njemu jos teze jer mu sviraju one cuvene korake koji u NBA prolaze. Obojica reprezentativno go kurac a kao cine saigrace mnogo boljim, hau jes nou. Nekako se namece kao zicer da nece igrati SP, ne moze mnogo da dobije a moze mnogo da izgubi ako kao nas kao najbolji svetski igrac ne odvede do finala. 

  • Haha 4
  • -1 1
Link to comment

Umocio ti je u bivsu, sada nema vise dileme:) Inace dok je Shaq osvajao titule bilo je klasicnih centara, polu penzionara i legendi poput Dale Davisa,Mat Geigera, Todd MacCulloch-e itd.;)

Edited by Micko8
Link to comment

Toliko si dosadan sa tim umakanjem u bivsu da mozes da mi se umocis nosom u anus, ne znam sta drugo da ti kazem vise. Da mi je takav lik skinuo zensku odavno bi parta s mojim imenom stajala na mitrovackom pesackom mostu a pre toga bi mu naravno cestitao, majstore takav lignjoslav da budes i da mi uletis u pricu, kapa dole. I posle direkt na most i u Savu naglavacke.

 

Nego, kako se po vama kotiraju Maks Strus, Gejb Vinsent, Dankan Robinson i slicni? Recimo da li bi bili trpaci u Evroligi, ono 25 lakih komada i to? Ozbiljno pitam jer ovo sto su momci igrali u finalu je za zatvor. 

Link to comment

Adebayo  je tata za sve te centre koje je Shaq video na putu do  titula, odnosi se na onaj trepeat sa pocetka 2000-ih;)

Edited by Micko8
Link to comment

Adebajo ima super potez koji je iskopirao od Batlera i odradio ga jedno 200+ puta u finalu, zaletanje na 3-4 metra od kosa i ukopavanje a onda promaja u glavi, borba sta uraditi s loptom, drama... Valjda program u glavi baguje, ne obradjuje dovoljno operacija u sekundi da bi se skontalo sta dalje. O zicerima gde je 1 na 1 sa obrucem bez odbrane da i ne pricamo.

 

Malo je bezveze pokusavati sad predstaviti Majami kao neku silu od tima, ok je osvojiti i protiv takvih pacera, desava se. 

Link to comment
4 hours ago, Micko8 said:

 

Ovaj lik ima najgori naj budalastiji komentar o Jokicu i NBA. Globalizam unisti ameriku, zli stranci uzimaju posao dobrim amerikanicma, tu su samo zbog love, ne igraju srcem  i ne vole ameriku:)

bože kakva budalaština, sigurno najgluplje nešto što sam video ove godine a tek smo na polovini

  • +1 1
Link to comment

Bog humora i lelemudanja, grohotom se smijem :D Da zaista voli basket vise nego konje, ovi bi mogli komotno da ugase ligu zbog preterane dominacije. 

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, Zli Gli said:

Pa dobro je rekao ovaj debeli americki fuzbaler, lazni Zion. Niko nece zbog Jokica poceti da trenira ili gleda NBA, realno, to njegovo guzenje u slou mousnu ocigledno daje rezultate ali je grozno za gledanje, hocemo novog Seka koji ukuca protivnika u kos i slomi isti, Hakima koji je bio poezija u pokretu, Admirala, Juinga i slicne mrge na petici...


:isuse: 

 

Upravo je obrnuta situacija, gomila malih, guzatih i punačkih klinaca će se zaljubiti u košarku i počeće da je igra, jer ako može ovaj naš debeli, možda mogu i oni. A njima je to potrebnije.
Ti Admirali, Šejkiki i Juinzi koje pominješ, to su gromade i freaks of nature, takvima ne treba idol koji će ih navesti putem košarke, pronaći će se sami talentom i fizikalijama.

 

Drugim rečima NBA ništa ne gubi time što im je debeli MVP, a ponešto i dobija.

No bitno je nakačiti se na narativ nekog američkog Andjusa, jer eto, ne može da zakuca windmill.

  • +1 2
Link to comment

Mali guzati punacki klinci nemaju ambicije da se bave sportom, niti kao deca niti kasnije. Ovo sa Jokicem je slucaj jedan u milion, anomalija. Ta deca igraju igrice i postace u najboljem slucaju neki veb dizajneri, programeri i sta ti ja znam, kakav crni idol Jokic. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...