Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

  • Krošek unlocked this topic

Da, stvarno je cudo da se ubedljivo najbolji igrac ubedljivo najboljeg tima prosle sezone smatra za najboljeg.

Link to comment

 Jeste u plej of-u top 5 igrac u ligi u regularnoj sezoni je van top 10 igraca. Previse utakmica gde nece da sutira i da bude agresivan na terenu. Dve poslednje utakmice su illustracija moje tvrdnje. Jebace Lebron Rusella a Embiid Beverlija:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment

Jel ja sad treba ovde da branim jokica i skacem na ove budalastine da nije top 10 igrac u regularnom delu? :lolol:

Edited by Hele
  • +1 1
Link to comment

ma jokic je, kao sto kaze pacov russell, najbolji, no contest; meni se smucio i zbog repke i zbog vucica ali ne moze se poricati grejtnes.

Link to comment
2 hours ago, Micko8 said:

 Jebace Lebron Rusella a Embiid Beverlija:fantom:

 

beverlyju moze giannis da isprica svoj signature boomer vic i sjebe mu dan, joel nema vise jurisdikciju nad patrikom

Link to comment
On 1. 3. 2024. at 17:54, Micko8 said:

 Jeste u plej of-u top 5 igrac u ligi u regularnoj sezoni je van top 10 igraca. Previse utakmica gde nece da sutira i da bude agresivan na terenu. Dve poslednje utakmice su illustracija moje tvrdnje. Jebace Lebron Rusella a Embiid Beverlija:fantom:

 

Zamisli tek Sabonisa kakav je idiot, ima onakve statistike i procente suta, u svemu bolji i od Jokica a dozvoljava onom dripcu Foksu da uzima vise suteva od njega

  • Haha 2
Link to comment
23 hours ago, uini said:

 

beverlyju moze giannis da isprica svoj signature boomer vic i sjebe mu dan, joel nema vise jurisdikciju nad patrikom

Da zaboravio sam da je razmenjen, njega kao da razmenjuju svaku heftu dana.

Link to comment
43 minutes ago, Zli Gli said:

 

Zamisli tek Sabonisa kakav je idiot, ima onakve statistike i procente suta, u svemu bolji i od Jokica a dozvoljava onom dripcu Foksu da uzima vise suteva od njega

Nema Sabonis Jokicevu raznovrsnost u napadu da trpa 25+ poena po mecu. Ovaj Somborski saban igra neke psiholoske igre sam sa sobom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...