Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Ne da  ima  samo teorijske  sanse , nego su mu sanse mnogo velike, ako nastavi da   ovako igra  i belezi monstrumske brojke a tim  mu bude medju prva 4 na zapadu , od sviih NBA kandidata ima najslabiji roster  , vazni igraci koji su povredjeni itd. Imao bi on opet podrsku dosta glasaca koji nisu mnogo medijski eksponirani, i koji mnogo detaljnije prate NBA ligu.

Edited by Micko8
Link to comment
On 18.11.2021. at 8:55, Mos said:

Prakticno nema ni teoretske sanse ako KD i Steph odigraju 60+ utakmica. Jedino ako se kladis da ce njih dvojica da se povrede, a on smrsa 15 kila u sledeca 2 meseca. 

Zion uskoro počinje igrati, pa će i on imati mogućnost da odigra 60ak utakmica.

i ako bude imao dosta bolje statse od ostalih kandidata i ako od 2-14 ekipe napravi playoff učesnika onda će mu morati dati mvp

to je daleko od zihera, ali +49000 je brutalna kvotica. od onih 30 eura što radikali dele vakcinisanima napravim lovu sa kojom kupim novi automobil.

Link to comment
42 minutes ago, MiddleClass said:

Đorđević: Mi smo hteli da igramo protiv Sabonisa, a danas pojedinci paze telo i misle na ugovore

 

Old.jpg

 

da su njihova tela mogla da im donesu nešto približno MVP ugovoru u NBA, i oni bi ih bolje pazili, ne bi pušili itd. neuporedive stvari

 

 

Edited by levi
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

lepo receno. jos da neko uzme pasos onom debilu sto je u portugalu nosio zastavu srbije na kojoj je slika jokica :isuse:

da ne izadje iz amurike vise?

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Kakav SPEKTAKL je ovaj intervju Jokare na Areni... Oplakao sam više puta:

 

- na osnovu odgovora na pitanje da li mu je ikad dosta košarke, je sa takvom lakoćom odgovorio da, da možemo da nemamo bilo kakve sumnje da one kurcobolje u koje povremeno upada nikako nisu slučajne :D Čak je i sam rekao za utakmicu u Barseloni kada je odigrao nikad gore pa su odložili transfer "Ma imam ja te momente kada mi se ne šutira, ne dodaje, e tada je kliknulo na tu goru stranu" :D Pa je onda rekao ma često samo čekam da prođe, al kad krene utakmica, hoćeš da pobediš... :D

- na pitanje koji mu je najveći uspeh u sport odgovara ko iz topa: "Dužijanca" - konjička trka :laugh:, pa je posle dodao ,verovatno jer je Edin umro od smeha "I Srebro na OI"... Pa ovaj rekao "MVP?" - "E da, i MVP" :laugh:

- popularnost mu ponekad smeta kada bi nrp "otišao sa društvom na piv... Ovaj, sok" pa je nastavio a da se nije ni nasmejao :D

- ma ja kad odem na all star više mi je zezanje i to, "samo da dam dva poena, da nije krompir" :laugh:

 

Voli konje bukvalno milion puta više nego basket :D

 

 

Edit: da ne zapostavim ozbiljnije delove intervjua, na mnogo tema jako inteligentno razmišlja, ima više interesovanja zahvaljujući kojima beži od svakodnevnog NBA ludila, konji, pecanje, kaže "kad uđemo bilo gde svi vise na telefonima, ja namerno neću" pa je počeo da čita, svestan je važnosti mentalnog zdravlja i u jednom momentu rekao "Povrede se zaleče, oporaviš se, središ, ali kada ovde (pokazuje na glavu) nastane problem, to se jako teško vraća, i neću to da dozvolim", svaka čast jer je u pravu u potpunosti. 

Jako zanimljiv intervju, čovek hteo još, ali ovi završiše. :)

 

Edited by Mil@n
  • +1 4
Link to comment
  • Krošek locked this topic
  • Krošek unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...