Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

10 minutes ago, SNARC said:

 

Mislis da ne bi bilo ?

 

Degutantno ti je da u klub za koji navijaš dodje jedan od najboljih igrača Evrope trenutno? Ja evo ne znam o čemu mi pišemo ovde, dal se šalite ili ne. 

  • +1 1
Link to comment

Ja napisao i zasto mislim to. Nije sve u zivotu klub i da ga uteramo Ciganima..jer eto, sad nas Vucic vise voli.

 

Sta mislis koliko dugo cemo moci da teramo ovakav budzet i da li cemo za dve ili tri godine da trazimo gde su Vrabac i Bozo Djumic jerbo nikako da popunimo roster.

 

Super bi sve ovo bilo da je neka druga drzava u pitanju..Ovako, 1032 na 3030 i da se nadamo.

  • +1 2
Link to comment

Pa dobro.

Koncepcijski se razlikujemo.

KKP je gigant evropske košarke i mjesto mu je u Evroligi i to u  njenom vrhu.

To ne može bez para.

 

U Duletovo vrijeme to je uz mnogo, mnogo improvizacije nekako i moglo, ali sad više ne moze iz milion razloga.

Em su nam domaći mladi igrači nedostupni što zbog Miška, što zbog dugogodišnjeg tavorenja kako u Evropi tako i kod kuće, em nemamo trenera koji od drveta može da napravi makar solidnog košarkaša sa velikom energijom, em danas objektivno treba puno više novca da bi se napravio rezultat.

 

Dakle, trebaju nam pare.

  • +1 1
Link to comment
Just now, BWA said:

Pa dobro.

Koncepcijski se razlikujemo.

KKP je gigant evropske košarke i mjesto mu je u Evroligi i to u  njenom vrhu.

To ne može bez para.

 

U Duletovo vrijeme to je uz mnogo, mnogo improvizacije nekako i moglo, ali sad više ne moze iz milion razloga.

Em su nam domaći mladi igrači nedostupni što zbog Miška, što zbog dugogodišnjeg tavorenja kako u Evropi tako i kod kuće, em nemamo trenera koji od drveta može da napravi makar solidnog košarkaša sa velikom energijom, em danas objektivno treba puno više novca da bi se napravio rezultat.

 

Dakle, trebaju nam pare.

 

Ok, potrebne su pare.

 

Moramo li da osvojimo odmah Evrokup..ne mozemo preko Jadrana u EL ? Ili se ovo pravi da nam oba kluba igraju EL sledece godine ? 

 

A onda za dve godine..Lilijana Ronketi.

Link to comment
Just now, SNARC said:

Ja napisao i zasto mislim to. Nije sve u zivotu klub i da ga uteramo Ciganima..jer eto, sad nas Vucic vise voli.

 

Sta mislis koliko dugo cemo moci da teramo ovakav budzet i da li cemo za dve ili tri godine da trazimo gde su Vrabac i Bozo Djumic jerbo nikako da popunimo roster.

 

Super bi sve ovo bilo da je neka druga drzava u pitanju..Ovako, 1032 na 3030 i da se nadamo.

 

Au brateee

 

Ovo je verovatno jedinstven slučaj na svetu da navijači navijaju da njegov klub bude slabiji umesto jači. Treba da mi bude žao što želim da gledam renomirane evropske i svetske igrače u mom klubu i da navijam da gledam što lošiju košarku ako je moguće.. Zabole me kurac za cigane i za Vučića, ako je dao pare, nek je dao pare, neću ja sigurno izaći sutra da glasam za njega jer je dao pare. Zašto onda uopšte navijamo za Partizan, znamo ko je na vlasti, znamo ko je u upravi, zašto bilo šta komentarišemo, zašto postoji ova tema? Ako ćemo da navijamo da budemo lošiji. Nije mi jasno ovo nikako, bukvalno sam zapanjen šta si napisao. 

  • Hvala 3
Link to comment
8 minutes ago, BWA said:

Pa dobro.

Koncepcijski se razlikujemo.

KKP je gigant evropske košarke i mjesto mu je u Evroligi i to u  njenom vrhu.

To ne može bez para.

 

U Duletovo vrijeme to je uz mnogo, mnogo improvizacije nekako i moglo, ali sad više ne moze iz milion razloga.

Em su nam domaći mladi igrači nedostupni što zbog Miška, što zbog dugogodišnjeg tavorenja kako u Evropi tako i kod kuće, em nemamo trenera koji od drveta može da napravi makar solidnog košarkaša sa velikom energijom, em danas objektivno treba puno više novca da bi se napravio rezultat.

 

Dakle, trebaju nam pare.

Hleba i igara ... vidim te u koloseumu kako se polivas vinom, a polugola zena se izvija oko tebe.

 

Spoiler

I oboje ste prljavi i bez zuba ...

 

 

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

Au brateee

 

Ovo je verovatno jedinstven slučaj na svetu da navijači navijaju da njegov klub bude slabiji umesto jači. Treba da mi bude žao što želim da gledam renomirane evropske i svetske igrače u mom klubu i da navijam da gledam što lošiju košarku ako je moguće.. Zabole me kurac za cigane i za Vučića, ako je dao pare, nek je dao pare, neću ja sigurno izaći sutra da glasam za njega jer je dao pare. Zašto onda uopšte navijamo za Partizan, znamo ko je na vlasti, znamo ko je u upravi, zašto bilo šta komentarišemo, zašto postoji ova tema? Ako ćemo da navijamo da budemo lošiji. Nije mi jasno ovo nikako, bukvalno sam zapanjen šta si napisao. 

 

Sustinski se ne razumemo..a i ne moramo. 

Ja mislim da ovo nije pravi put za Partizan..da cemo na ovaj nacin uleteti u dugove kad nastupi oseka casha a plate se ne budu isplacivale..i zavrsicemo i mi kao necija limenka.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, SNARC said:

Ja napisao i zasto mislim to. Nije sve u zivotu klub i da ga uteramo Ciganima..jer eto, sad nas Vucic vise voli.

 

Sta mislis koliko dugo cemo moci da teramo ovakav budzet i da li cemo za dve ili tri godine da trazimo gde su Vrabac i Bozo Djumic jerbo nikako da popunimo roster.

 

Super bi sve ovo bilo da je neka druga drzava u pitanju..Ovako, 1032 na 3030 i da se nadamo.

Koliki god da nam je sad budžet i koliko god da potrošimo, nećemo se ugasiti.

 

Ilustracije radi, vratimo se u 2015.

Klub je u raspadu, Danilovic podnosi ostavku, Dule hoće da radi za 1€ i dovodi na probu Sinadinovica, Petrova, Silađija....

Dug od 6 miliona predstavlja se kao grom i pakao a insajderi iz kluba javljaju kako je pitanje sata kad će se klub ugasiti i za sve okrivljuju Duleta.

I šta se dešava?

Puf...Pekovic dolazi na čelo kluba, dug pada u zaborav i o njemu više niko ne priča.

Nakon Pekovica dolazi Ostoja a o dugu opet niko ništa ne priča.

Dug je sad veći neko što je bio u vrijeme Duleta i Danilovica, ali to je tada bio problem a sad više nije.

 

Poenta je da je potpuno nebitno koliki ti je dug, sve dok je neko spreman da to trpi.

 

  • +1 1
Link to comment

Košarka nije profitabilan sport u Evropi, završiće se svakako u dugovima ako neko sa strane ne gura pare. Treba da razmišljamo šta će biti za xxx godina i dal će biti neki Magdevski. 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, SNARC said:

 

Sustinski se ne razumemo..a i ne moramo. 

Ja mislim da ovo nije pravi put za Partizan..da cemo na ovaj nacin uleteti u dugove kad nastupi oseka casha a plate se ne budu isplacivale..i zavrsicemo i mi kao necija limenka.

Ne verujem da bi Obradovic dosao u klub uz majke mi obecanja da ce biti para za plate.

Ocigledno su pare obezbeđene. Kako? To još ne znamo

Link to comment

Ma radi se samo o tome što je deo paketa i da se Obradović grli sa Dačićem (sutra i sa Vučićem), da ćemo dobiti nekog Prelića ili koga god da nas ućutkava kada nam padne na pamet nešto da kažemo na tribinama, da će Ostoja (isti onaj od prošle sezone koga smo terali) sada da bude kao neki bolji upravljač, šta li. 

 

Ja ću navijati i za ovakav Partizan jer je to moj klub. Naravno da je pri ostalim nepromenjenim okolnostima bolje imati Pantera nego Ratkovicu, ali ne zaboravimo masno, krivo i podvučeno. Elan koji ulažem u ovogodišnje navijanje je evidentno ispod one sezone kada smo ostali bez Pekovića i bilo je fazon, šta ćemo sad sa kratežom od centra iz košarkaške sile zvane Gabon i klincem iz neke tamo Češke.

  • +1 1
Link to comment

Sve je to lijepo ali kad je firer otjerao Vujoševića skupilo se stotinak navijača da mu pruži podršku.

Eto, izgleda da je taman toliko Dule zadužio klub poslije svega što je pravio sa Aljosom Mitrovićem i Banetom Đekicem.

 

Nekidan sam napisao da nemam ništa protiv beton lige.

Ali beton liga nije interes kluba, niti je sa tim saglasna većina navijača, a o onima koji bi tek trebalo da postanu navijači KKP da i ne govorim.

Koga zanima klub koji igra peti rang takmičenja?

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
18 minutes ago, cedo said:

Hleba i igara ... vidim te u koloseumu kako se polivas vinom, a polugola zena se izvija oko tebe.

 

  Reveal hidden contents

I oboje ste prljavi i bez zuba ...

 

 

Košarka je igra, a hljeb je usko vezan sa igrom.

Ovo u spojleru ne bih komentarisao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...