Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

Polako odlaze trojke... Evo i Micov u budućnosti. Izgleda da će nam ovi gvozdeni ugovori koje imaju zagorac i dangubić predstavljati veliki problem. 

 

 

A i Stefan Janković je još uvek u Partizanu. Neko je pustio buvu da je otišao u Paok ali nije... I on ima izuzetno čvrst trogodišnji ugovor.

 

Biće problema ...

Link to comment
59 minutes ago, Banjo said:

 

Prvo je Zeljko potpisao sa Partizanom ugovor pa je tek onda Jaramaz potpisao sa Bajernom.

 

Ja mogu da ponudim svoje vidjenje zasto je ovaj zavrsio u Bajernu, ima nekoliko faktora.

 

1. Misko i Robija nisu u ljubavi.

 

2. Jaramaz verovatno ima dobar odnos sa Trinkijerijem i ovaj ga je pozvao licno, u fazonu dodji da radimo, bicemo jaki u EL racunam na tebe.. tu ona prica Obradovic efektu pada u vodu, da neko zeli sa njim da radi jer je najbolji.

 

3. Trust mozgova Savic, Robija, Ostoja je procenio da ce bez problema dovesti domace igrace koji vrede pa nema razloga da se preterano cimaju oko Jaramaza, ili su jednostavno potcenili Jaramaza

 

Za Jaramaza se znalo da ide u Bajern negde pocetkom maja. Moguce i da je tada nesto potpisano, moguce i da se ovom radije ide kod Trinkija gde ce imati drugaciju ulogu u odnosu na ono sto bi imao u KKP. Nebitno, nije vise opcija.

 

Od igraca sa sireg spiska repke, valjda je samo Smailagic kolko-tolko moguc, svi ostali ili imaju klubove ili bi radije za pet puta manje para igrali za sistem s druge strane brda. Ima jos par njih tipa Kravica koji su vezani ugovorima, ali verovatno bi dupe dali da igraju za Zoca, ali to je sve na dugackom stapu.

Link to comment
2 hours ago, Ivo Petović said:

Partizan mora da dovede par domaćih igrača koji bi imali važnu ulogu tokom sezone. Istorija je pokazala da nema leba od čete legionara, ma kako dobri i skupo plaćeni oni bili.

to je nemoguce ove sezone. 

bicemo kao fener u prvoj zoc sezoni tamo.

nema se ko dovesti. 

obnova kk partizan ce biti dug proces.

mora da se uspostavi sistem koji ce dugo trajati.

 

 

  • +1 7
Link to comment
17 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Nema domacih (srpskih) igraca koji su dostupni da bi nam znacili. Trebaju nam dva povratnika, igraci koji znaju sta znaci nositi crno-beli dres..

 

Zar nema ničeg da se probere u Hrvatskoj i Sloveniji? Meni bi to bili domaći igrači, iako ne bi bili od koristi reprezentaciji.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Redoran said:

 

Zar nema ničeg da se probere u Hrvatskoj i Sloveniji? Meni bi to bili domaći igrači, iako ne bi bili od koristi reprezentaciji.

 

Spominjao se Dzanan Musa, ali nista nije bilo od toga..

Link to comment
2 hours ago, Redoran said:

 

Zar nema ničeg da se probere u Hrvatskoj i Sloveniji? Meni bi to bili domaći igrači, iako ne bi bili od koristi reprezentaciji.

 

Miško je avangarda, u ovoj turi doveo Poljaka, Rusa i Hrvata.

 

Bratstvo-jedinstvo, jbt

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...