Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

Ima istine, premda je činjenica da su sa niskih pozicija na draftu otišli i Jokić i Zubac i Čančar, dok je npr.Goga posle EL sezone u Futuri izabran kao 18. u prvoj rundi.

 

Joe je u pravu da ne razumem taj skauting, ali eto čisto statistički tako izlazi.

 

Link to comment
18 minutes ago, kralj said:

I ne samo Mege. Maltene nema evropskog prospekta koji je top prosao na draftu, a da je imao ne znam kakvu seniorsku karijeru pre toga (Dončić se jednom rađa).

Sa druge strane, nisam siguran da Petrušev uopšte ima izvesnu Nba karijeru nevezano za Megu, Partizan i reprezentaciju.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

Kako može evropski prospekt da ima ozbiljnu seniorsku karijeru? Pošto je u pitanju jelte prospekt. 

16 minutes ago, Nikodije said:

petrusevu prognoziram sudbinu bendera ili zizica. probace, nece uspeti, pa povratak u top evropski klub. mislim da ce simonovic jr mnogo bolje proci u nba.

 

Petrušev nema teorije da bude izabran toliko visoko ko ova dvojica. 

Link to comment
Just now, Joe D said:

pa i nije zizic bas nesto visoko biran, 40 i neki ako se dobro secam.

 

ja sam mislio da je on bio 17. pik, ne znam što

Link to comment

Vidjeh i ja da ga nema u ovim mockovima prve runde, pa reko možda ima neki detaljniji info. Iiskreno, mislio sam da će biti bolje plasiran s obzirom na nagrade, statistike i pedigre. Vidim da se zato ovaj Turčin odlično rangira, a na nekom sajtu Petruševa stavljaju jedva u Top 10 centara na draftu. 

Link to comment

Turcin je mladji dve godine, nije zanemarljiva razlika. Drugo, Petrusev je bio tamo i na Montverdeu i Gonzagi, nije mogao vecu eksponiranost da ima. Znaju oni dobro sta su njegove mane. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

Turcin je mladji dve godine, nije zanemarljiva razlika. Drugo, Petrusev je bio tamo i na Montverdeu i Gonzagi, nije mogao vecu eksponiranost da ima. Znaju oni dobro sta su njegove mane. 

 

Pa zar nije baš Miško kod Edina pričao da je zato vraćen na doradu u Megu, da je na njega nameštana igra, sve u nadi da ga malo podignu?

Link to comment

Ne znam koji su bili Miškovi razlozi ali je dobar potez što je Petrušev došao u Srbiju zbog njega samog. Godina igranja seniorske košarke siguran sam više mu je značila od godine na Gonzagi koja igra u nejakoj konferenciji i gde zbog covida moraš da prolaziš razne protokole i gde je postajala pretnja otkazivanja čitave sezone. 

Link to comment
6 minutes ago, theanswer said:

Ne znam koji su bili Miškovi razlozi ali je dobar potez što je Petrušev došao u Srbiju zbog njega samog. Godina igranja seniorske košarke siguran sam više mu je značila od godine na Gonzagi koja igra u nejakoj konferenciji i gde zbog covida moraš da prolaziš razne protokole i gde je postajala pretnja otkazivanja čitave sezone. 

 

Pricao je kod Milosa Jovanovica u podkastu bas to, korona je razjebala koledz sezonu, bilo je upitno kako i koliko ce se igrati, draft je bio naslepo, samim tim nesiguran, i da su zbog toga odlucili da jednu godinu odigra ovde pa izadje na draft.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...