Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

3 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

 

 

 

:nobles:

E svašta sa tobom, kakva ekspertiza kada je lik sa nekog tamo foruma lepo izmislio šta je za njega finta.

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Jel to Nikodije vešto optužio Lakija da je alkos? :ohmy:

 

ne, optuzio sam sebe, posto bih kod teda isao. al ne zove, hoce sam sve da popije

Link to comment
36 minutes ago, *edited by mod said:

E svašta sa tobom, kakva ekspertiza kada je lik sa nekog tamo foruma lepo izmislio šta je za njega finta.

 

Nije lik nego košarkaški sudija :fantom:

Link to comment
41 minutes ago, Nikodije said:

tede, zasto ne zoves da se gleda kod tebe, u tvom podrumu pica?

 

pa zato što ne gledam ni ja. ako bih zvao onda bih morao i da gledam. a to ne želim.

 

za alkohol me zabole, ionako je pola od toga razdeljeno okolo ;)

Link to comment

Sad ce biti 10 strana pljuvanja tih eksperata koji kazu da je gresaka u zavrsnici ipak bilo.
Inace, da otkrijem toplu vodu, sa 1-1 bi i imali kakve takve sanse protiv Zvezde koja je objektivno ove sezone pokazala vise od nas i smatram da su bolji tim (kad se samo setim kukumavcenja sa pocetka, ali dobro). Ovako se ne bih iznenadio da nas rese vec u narednoj.

Link to comment

Mislim da ovo ide u petu, ali ajde da vidimo. Njima je svakako lakše. Ako nas dobiju onda su uspeli da budu bolji i od sudije koji ih unapred krade,a ako ne, zna se da je to sve dogovoreno. Praktično win win situacija 

  • +1 3
Link to comment

Znaci onaj cokijev crnogorac celavi je bio suspendovan jer je vec krao u ljubljani. Bas je dugo trajala suspenzija...

 

Aba drakonski kaznila cigane: sledece tri utakmice im zatvaraju loze, deo partera i prvih 10 redova tribine a. 

Link to comment
Just now, ZokiAsov said:

 

Aba drakonski kaznila cigane: sledece tri utakmice im zatvaraju loze, deo partera i prvih 10 redova tribine a. 

zbilja?!

Link to comment

Lože? U čemu je poenta zatvoriti lože? Tu bukvalno možeš da staviš koga hoćeš i da ni na šta ne utiče. Ovo drugo sve ima smisla.

Link to comment
44 minutes ago, *edited by mod said:

Lože? U čemu je poenta zatvoriti lože? Tu bukvalno možeš da staviš koga hoćeš i da ni na šta ne utiče. Ovo drugo sve ima smisla.


Lože u Pioniru su centralni deo jedne bočne tribine, ako se ne varam - one iza klupi za rezerve. Iznad lože stoje kamere i snimatelji.

 

U svakom slučaju drakonska kazna, kako će se klub oporaviti nakon ovoga.

  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...