Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

Jbmt, gledao sam na preskok zavrsnicu basketa i penale nase U17 repke i uspeo sam da se iznerviram duplo za cca 3 minuta. Panter, koje razocarenje, dzabe sto ume da natrpa koga hoces kad se na svakoj drugoj ne pojavi

Link to comment
1 minute ago, Lord Stef said:

Jbmt, gledao sam na preskok zavrsnicu basketa i penale nase U17 repke i uspeo sam da se iznerviram duplo za cca 3 minuta. Panter, koje razocarenje, dzabe sto ume da natrpa koga hoces kad se na svakoj drugoj ne pojavi

Pa bilo bi sjajno kada bi se bar na svakoj prvoj pojavio. Ovako umesto da je vodja i rutiner, Lesor, Ledej i Aleksa svi do jednog su korisniji od njega i statistički a i generalno.

Link to comment

ja sam pesmista i latentni ovisnik o alkoholu po prirudi, ali smatram da cemo ih jebat ruzno sa tri dva.

moca, mance i salence. ili aleksaaa, smajli i kevin.

 

sad bez zajebavanja, pokazan je nekakav karakter. obradovic ima bas neke wtf momente, igraci, posto su mladji, imaju ih i vise. to ce se peglati sa vremenom.

bas bih mogao da ih sve napusavam bez obzira kako ce se sezona zavrsiti, ali necu, jbg, nasi su.

 

steta sto najplaceniji ne isporucuju ono sto bi trebalo u ovom delu sezone. danas su aleksaaa i mur vukli, zek je bio ok do onog besmislenog pasa sa zemlje posle ukradene.

smajli je bas u kanalu =(

 

sudjenje, nemam komentar. sramotna je treca licna panteru, mitrovicev zivot satkan od onih 0,6 sekundi, i faulovi na njemu koji nisu svirani.

neki navijaci su stoka, kao sto ih biti i za dva dana kod nas.

  • +1 7
Link to comment
6 minutes ago, copkillah said:

 

 


Sve im je dozvoljeno

 

Kakva gnusna bagra. Normalno bi bilo da ih kazne jednu utakmicu igranja u praznoj hali.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

 

 


Sve im je dozvoljeno

 

 

sve je to očekivano. mi smo dotle dogurali da bi se čovek iznenadio ako ne vidi ovakav ili sličan snimak.

 

ja sam već sto puta pisao i koje je rešenje moguće, ali za to rešenje bi morao da imaš jaču ligu i pravila koja se primenjuju.

 

a rešenje je vrlo jednostavno. doneti odluku da se sve utakmice czv-par u basketu igraju naredne sezone bez prisustva publike. publiku priupustiti one druge sezone. ako bude isto opet ista kazna. pa bi se onda igralo ili bez publlike doveka ili bi se stovrili uslovi da se igra regularno i da goveda, sa koje god strane, nemaju pristup halama.

 

u nekom prošlom vremenu nisam propuštao derbi i bio sam redovan u hali. ali to je bilo vreme kada je su navijači oba kluba mogli da prisustvuju. bilo je posle i tu nekih ograničenja, u smislu da je nas bilo dosta manje kad su oni domaćini, ali opet je tu bila fina gomilica i najvijanje i sve to. ni tada nije bilo bajno, ali cenim da je ovo još gore. 

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Tresko said:

Kakva gnusna bagra. Normalno bi bilo da ih kazne jednu utakmicu igranja u praznoj hali.

Koju, da nećemo možda da dođemo do 5. utakmice? :D 

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, garmonbozia said:

Koju, da nećemo možda da dođemo do 5. utakmice? :D 

 

pa sad, ako gledaš domaći teren oni imaju 3/3 ove sezone mi 1/1. ako se tendencija nastavi, eto 5. tekme :D

 

a tu će se već i Čović pobrinuti da broj sumasišlih na tribini bude barem dva ti puta veći. što da ne? posledice ne vuče, a korist donosi. 

Link to comment

Nisam gledao utakmicu, samo sad videh ovo

 

 

Ovo je cist kos, na YT ima fina opcija da se snimak pusti uspeoreno na 0.25 brzine, vidi se da lopta udara u obruc pre nego Lesor prelazi liniju za bacanja. Opasan fail sudija.

 

No nebitno, po komentarima vidim da smo imali 2 bacanja i loptu sa strane na -4, a i da smo generalno sami sebi jamu iskpali, kao puno puta ove sezone.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, goofs said:

No nebitno, po komentarima vidim da smo imali 2 bacanja i loptu sa strane na -4, a i da smo generalno sami sebi jamu iskpali, kao puno puta ove sezone.

 

ostaje i dalje nada da je to ta škola, da nije bilo za džabe i da ćemo u narednom ciklusu da gledamo manje toga a više pravih rešenja

  • +1 1
Link to comment

Imam utisak da je ubacio Ledej oba da bi dobili tekmu. Ako očekuješ faul posle na 3 razlike zašto držiš Lesora u igri. Mislim znam, treba ti blok ali... 

 

Utakmicu su rešile 2 Kalinićeve trojke. Odnosno naša nesposobnost da odbranimo ključne posede. I opet priča kao sa Dobrićem gde uvedemo Kalinića u utakmicu nikad otvorenijim šutem i onda dobijemo 5/5. 

 

Plus Čovičev satrap odradio posao. Najjače je kad je sviram faul neki u drugom pol kod klupe Zvezde koji nije svirao ćelsvi nego ovaj treći sudija i Radonjić skače kao to nije njegovo da sudi. Ko što i nije, ali ćelsvi ga neće suditi nikad. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...