Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

po vašim komentarima vidim da je atmosfera sportska i da je košarka u centru pažnje :D

 

ljudi ja se ne zajebavam, zašto bi iko želeo da gleda tu boleštinu. da sam predsednik Partizana sam bih odlučio da ne puštam karte u prodaju i da mogu da uđu samo deca.

 

jedino što može da ispadne dobro jeste ako se približavamo kulminaciji ovog kretenizma. mada iskreno sumnjam u to. bojim se da će morati da dođe do nekave tragedije, da bi se stvari preokrenule.

 

Edited by Ted
  • Haha 1
Link to comment

Drago mi je da je Zeljkov apel urodio plodom, nema ubacivanja staklenih flasa na teren, samo upaljaci i poneki top. Ovo apsolutno treba igrati bez publike naredne 3 godine.

  • +1 2
Link to comment

Koji je kurac ovom Smailagiću? On kao da je pijan ili drogiran.

Neverovatno da od silnih renoviranja  i preuredjivanja Pionira, ono naprednjačko govno Vesić nije u stanju da napravi klimatizaciju koja ima dovoljni kapacitet za ovakve posete i da može da izvlači vlagu iz vazduha. Stoka nesposobna. Serem im se u halu.

  • +1 1
Link to comment

Laser, 3 petarde jače (srećom nisu topovski udari jer su dva pukla pod nogama igrača zvezde. Plus brdo upaljača zguzvanih čaša i pretpostavljam sitnog novca. Neka nezavisna komisija bi donela odluku da se naredne dve igraju bez publike. Ovako će biti neki kompromis pa ćemo da dobijemo istu kaznu kao oni za petu.

 

Smajli sem kucanja jedno veliko ništa. Skok u odbrani nam je katastrofalan ali su oni srećom još gori  u igri pa smo nekako duplirali ovo.

 

Pionir na +25 je govno, košarka se igra na ledu a navijači su u bazenu.

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...